5 důvodů, proč není sranda dělat hostesku na autosalonu

Právě probíhá autosalon v Paříži. Krásná nová auta, kterým dělají společnost ještě krásnější ženy. Ty ovšem musí hodně vytrpět, rozhodně to není práce snů. Proč?
   

1. Postávání

_DSC1376 newspress.co.uk Zkuste si stát několik hodin v kuse na jednom místě, navíc v botách na vysokém podpatku. Dívky sice mohou popocházet sem a tam okolo auta a také se v určitých intervalech střídat, ale v nepohodné obuvi. To zavání zničenýma nohama.    

2. Úsměv prosím!

_D4S0341 newspress.co.uk Fotografové jsou na každém kroku, hosteska se musí neustále usmívat a pózovat dalším a dalším návštěvníkům. Nemá chvilku na oddych, nesmí zívat a musí sledovat, kdo a odkud ji zrovna fotí, ať už jde o profesionála se zrcadlovkou za tři sta tisíc nebo o úchyláka s mobilem. Z toho neustálého usmívání by jeden dostal křeč...    

3. Světla

Max (39) newspress.co.uk Na vystavená auta míří silné reflektory, které nebohým hosteskám svítí do obličeje. Celý den. Nemohou mhouřit oči, proto jsou napůl osleplé. Nemluvě o tom, že lampy docela topí a přímo u aut je tak děsné vedro.    

4. Kostýmy

_D4S0668 newspress.co.uk Nafasují, obléknou, nosí  žádná debata o tom, co si hosteska může vzít na sebe. Některé dostanou vkusné róby, jiné velmi vyzývavé oblečky, další šílené módní kreace - jako na fotce. Letos to mají nejhorší děvčata na stánku Toyoty. Jsou oblečena do fialovo-bílé a vypadají jako kravičky Milka.    

5. Debilní dotazy

_DSC1245 newspress.co.uk "Když si to auto koupím, dostanu vás k němu? V kolik tady končíte? Odkud jste? Kolik vám je?" Hromada stupidních keců. Chudáci holky. Ale tak to bylo odjakživa, jak dokládá klip ze Simpsonů z prastarého dílu "Pan Pluhař."      

Komentáře

Doporučeno pro vás