fb pixel 5 důvodů, proč nechodit s metalistou – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč nechodit s metalistou

Jste takzvaně nedobrovolně single a vaše biologické hodiny bijí na poplach, takže se z posledních sil snažíte urvat nějakýho toho gentlemana?

Dominik Landsman
Dominik Landsman 18.9.2017, 08:51

Jasně, že jste ve fázi, kdy berete cokoliv s penisem, co se hýbe, ale možná byste mohla být ve výběru trochu obezřetnější. Třeba takový metalista. Jasně, jsou to hodní chlapi se srdíčkem na dlani, ale opravdu je to, co chcete? Chodit s metalistou? My vám nabídneme několik důvodů, proč s metalistou nechodit.

1. Satan bude u něho vždy na prvním místě

Kdo by chtěl být ve vztahu, kde hraje až druhé housle? Jasně, bude vás mít rád, ale udělá pro vás oltář? Obětuje kvůli vám kozla? To asi ne.

Vy se můžete přetrhnout, vyváříte mu, jste mu po vůli, vískáte ho v bradce, kterou má až na zem a co z toho máte? Maximálně, když budete mít kliku, vás o půl noci za úplňku proklaje kinžálem uprostřed pentagramu v kozím obleku. A to je od vztahu trochu málo, nemyslíte?

2. Při zvracení vám nepodrží vlasy

Takovou devízou gentlemanů a prima kluků je, když jejich dívka přebere a posléze na záchodě zvrací, tak jí drží vlasy, aby si je nepozvracela.

Jakmile začnete na záchodě zvracet, ten váš metalový pitomec vytáhne okamžitě kytaru a tomu vašem zvracení dá hudební podkres. V podstatě z toho udělá takový domácí jam.

Metalista totiž nepozná, když zvracíte. On si myslí, že zpíváte, protože je na tento druh zpěvu zvyklý a považuje ho za normu.

3. Bude vám krást šampon

Ačkoliv průměrný metalista vypadá jako výstavní santusák, co se živí vzteklými mývaly a smrdí močí, o své kadeře pečlivě dbá. Dlouhé vlasy společně s dlouhou bradkou jsou podmínkou přijetí do cechu metalistů.

Metalista věnuje svým vlasům skoro tolik péče jako samotnému Satanovi. Když někde necháte lahvičku se šamponem, ihned přiběhne metalista a začne si zuřivě mýt vlasy. Je potřeba, aby je měl nejen dlouhé, ale i hebké a krásně lesklé.

4. Vypadá jako kozel

Metalisté si zakládají na tom, aby vypadali jako kozy. Respektive kozlové. S tím se musíte smířit. Dokonce i mečí. Mají to v manuálu. Podle manuálu musí metalista poslouchat strašlivou hudbu, mávat při tom hlavou ve vzduchu a zároveň vypadat jako kozel.

Jediný poznávací znak, který běžného metalistu odlišuje od kozla, jsou uhry. Metalisté mívají mastnou pleť a plno uhrů.

Podle některých teorií vznikl metal proto, aby se lidé se špatnou pletí mohli shlukovat do stád a připadat si normálně. Ostatně není žádné tajemství, že i Pavel Poulíček, bývalé eso televize Nova, inklinuje k metalu právě pro svou špatnou pleť.

Je otázka, zda chcete být ve vztahu s kozlem s uhrama.

5. Prostě ta strašná hudba

Metalistu provází metal na každém kroku. Jestli se ráno nechcete probouzet hrůzou, když vašemu metalistovi zazvoní na mobilu budík s jeho oblíbenou písničku od trash metalové kapely Satanovi démoni, raději od něj dejte ruce pryč.

Ostatně taková svatba metalistů, to je taky velká paráda. Místo svatební písně pro novomanžele ukousne kapela hlavu netopýrovi.

A TADY nám řekněte, co posloucháte za hudbu, a my vám povíme, co jste zač.

Podobné články

Doporučujeme

Další články