5 důvodů, proč muži nepotřebují Mezinárodní den mužů – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč muži nepotřebují Mezinárodní den mužů

Mezinárodní den žen je za námi a před námi vyvstává otázka. Není to nefér? Jak to, že ženy mají svůj mezinárodní den a na muže se kašle?

Dominik Landsman
Dominik Landsman 9.3.2016, 19:38

Pozor ale na to. Mezinárodní den mužů existuje a připadá na 19. listopadu. Moc se ale o tom neví a nikdo ho neslaví. Je totiž potřeba přiznat, že muži žádný svůj mezinárodní den nepotřebují a to z následujících důvodů.

1. Není to potřeba

Mezinárodní den žen je pouze taková úlitba ženám za to, že nejsou tak dobré jako muži. Ženy se již dlouhou dobu snaží o emancipaci a chtějí dokázat, že jsou si s muži rovni. To se jim zatím tak úplně nepodařilo, tak jsme jim dali tento svátek. Mezinárodní den žen je totiž cena útěchy pro poražené.

Muži jsou vítězové. Ti žádnou cenu útěchy nepotřebují. Ti mají svůj penis. To je ta trofej.

2. Na to, aby se ožrali, žádnou záminku nepotřebují

Svátky jsou hlavně od toho, aby daly lidem motivaci k tomu se opít. Běžný muž žádnou takovou uměle vytvořenou motivaci nepotřebuje. Ten se ožere svátek, nesvátek.

3. Nepotřebují žádné předražené cetky

Tradiční dárek pro ženy jsou kytky. Potom šperky a tím to hasne. Možná se nějaký odvážný střelec odváží koupit ženě na vlastní pěst kabelku nebo třeba kabát, ale ten tutově neubude ženě ladit s botami (což muž nedokáže předvídat), takže bude ten dárek k ničemu.

No ale co dávat mužům? Ti se nenechají ošálit nějakou rostlinou, která do tří dnů zvadne. Tam se na to musí jít buď rafinovaně anebo to odbýt nějakou kravinou. První možnost je moc namáhavá a druhá nedůstojná. Mezinárodní den mužů není proto, aby si chuděry ženy nemuseli lámat hlavu, co mužům koupit. Je to gentlemanské.

4. Nejsou škodolibí

Pokud by existoval Mezinárodní den mužů, všem feministkám by se vzteky naježily knírky a pak by jim praskly dělohy. To muži opravdu nemají zapotřebí.

5. Ženy by toho stejně nevyužily

Mezinárodní den žen je tu od toho, aby muži koupili svým ženám levné kytky. Ženy jsou pak nadšené z toho, že jejich miláček na ně myslí a večer mu zcela výjimečně v posteli dovolí něco, co by mu normálně nedovolily. Od toho ten svátek je. Je to klasický win win.

No ale k čemu by byl ženám Mezinárodní den mužů? Ony by ho neuměly proměnit ve svůj prospěch. Bylo by to jenom mrhání.

A TADY se můžete podívat na 13 veselých i krutých komiksů k MDŽ.

Podobné články

Doporučujeme

Další články