fb pixel 5 důvodů, proč dává Range Rover Evoque Cabrio smysl – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč dává Range Rover Evoque Cabrio smysl

Range Rover Evoque Cabriolet

Vypadá jako SUV, ale je to kabriolet. Vypadá jako kabriolet, ale je to SUV. Novodobá Královna Koloběžka je tady! Proč ji chtít?

Lukáš Novák
Lukáš Novák 13.8.2017, 15:37

1) Je to Range Rover na první pohled

A dokonce i na ten druhý, jen nemá střechu. Evoque je už od svého představení krasavec k pohledání a nejinak je tomu i v jeho cabrioletí verzi. Nespletete si ho ani vy, ani nikdo jiný!

2) Umí všechno

Kromě činností, kterými své majitele ohromuje klasická verze Range Roveru Evoque, tj. skvělou jízdou na silnici díky skvělému podvozku a rutinérském fungování v terénu, protože rodokmen Land Roveru nemůžete popřít, má cabrio ještě něco navíc. Nebo spíše „namíň”. Evoque totiž s plátěnou střechou funguje jako pohodlný letní povoz na neuspěchané výlety krajinou, které ani nemusí mít přesně daný cíl.

3) Je to unikát

Ano, mohli byste namítnout, že jízdu bez střechy si mohli užívat i majitelé starých Defenderů, ale to se pohybujeme v trochu jíné úrovni komfortu. Evoque Cabriolet vás totiž bude hýčkat od nastartování až po zaparkování. A můžete si být jisti, že vás při tom parkování bude pozorovat celá ulice, protože tohle auto se jen tak nevidí.

4) Je to trendsetter

Nikdo jiný aktuálně SUV-Cabrio nevyrábí. Za volantem Range Roveru Evoque Cabrio tak budete průkopníky něčeho nového.

5) Nestojí vůbec tolik

S cenovkou lehce přes 1,4 milionu korun se sice nejedná o žádné laciné auto, ale na to, že vlastně kupujete dvě auta najednou, to zas tak moc není. Tepelná izolace plátěné střechy je v zimě vynikající v létě ji prostě shodíte. U jiného SUV byste ji museli uříznout flexou a na zimu si pak koupit zase něco nového.

A TADY se podívejte, že Paul Newman byl borec i na silnici.

Podobné články

Doporučujeme

Další články