SATIRA: Stačí zhasnout a je po hádce! Tohle je 5 skvělých výhod vztahu s neslyšící ženou – G.cz
Vyhledávání

SATIRA: Stačí zhasnout a je po hádce! Tohle je 5 skvělých výhod vztahu s neslyšící ženou

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Už jsme psali důvody, proč chodit se slepou holkou, sudetskou holkou i uprchlíkem. Nyní přichází na řadu hned několik zásadních důvodů, proč mít vztah s hluchou holkou. Mít doma tichou domácnost totiž dost často není úplně na škodu. Navíc je dnes Mezinárodní den neslyšících, takže tady máte 5 důvodů, proč chodit s hluchou ženou.

Dirk Diggler
Dirk Diggler Aktualizováno 25.9.2019, 10:58

1. Neslyší vaše prdy

Není nic horšího než zaražené prdy, které se přihlásí o slovo, jakmile máte s dívkou sex. Je-li však hluchá, tak můžete prdět nahlas už od začátku vašeho vztahu, a nejen při sexu. Zásadní nevýhodou je samozřejmě to, že má skvěle vyvinutý čich, takže případný zápach musíte svádět na nevynešený odpadkový koš.

2. Můžete jí nadávat

Jste-li zvyklý na italskou domácnost a rádi řvete a hádáte se, tak je hluchá dívka pro vás ideální partnerkou. Při hádce můžete nahlas řvát sprostě a nadávat a nemusíte se bát žádné odezvy. Bacha však na jednu věc. Je veliká pravděpodobnost, že umí skvěle odezírat ze rtů, takže si kryjte ústa, než něco řeknete.

3. Můžete si zpívat ve sprše

Jen tak něco ji nevzbudí, takže ráno až půjdete do práce, tak nic neřešíte. Děláte rachot, zpíváte si ve sprše a klidně trénujete jódlování. Do toho si můžete pustit novou desku kapely Sepultura. Ona spinká spokojeně dál.

4. Vybíráte hudbu v rádiu

Není nic horšího než dlouhé jízdy autem, při kterých vaše partnerka pustí nejnovější hity od Rihanny nebo výběr „Best of Mácháč“. Jízda autem za doprovodu této hudby by vás nejspíš donutila narvat to do svodidel. S hluchou dívkou jste však pánem hudby vy, takže si můžete bez odmlouvání pustit něco normálního.

5. Zhasnete a je po hádce

Každý má někdy v životě chuť se hádat. Naštěstí vztah s hluchou dívkou pomýšlí i na toto. V případě, že hádka nemá konec a vy cítíte, že je právo na vaší straně, tak stačí, když prostě zhasnete. A je klid!

A zde je 6 důvodů, proč chodit se slepou holkou.

Podobné články

Doporučujeme

Další články