5 domácích prací, které nemůžete chtít po mužích, aby je dělali – G.cz
Vyhledávání

5 domácích prací, které nemůžete chtít po mužích, aby je dělali

Muž je lovec. Muž není žádná služka, uklízečka a ani nic jiného takového podobného. Pamatujte na to.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 7.5.2018, 08:49

Ačkoliv máme 21. století, společnost se vyvíjí, ženy jsou emancipované a podobně, musíme si uvědomit, že nelze během několika desítek let změnit něco, co si lidská společnost budovala po tisíciletí.

Právě proto nelze po mužích vyžadovat něco, na co prostě nejsou stvořeni. Aby bylo jasno, tak muž je stvořen k tomu, aby lovil, krkal u jídla, sledoval fotbal, pil pivo a souložil. Tím to hasne. Nic jiného by neměl být nucen dělat, protože k tomu nemá předpoklady.

Pokud žijete s mužem v jedné domácnosti, vyvarujte se toho, abyste ho vybídly ke konání následujících domácích prací.

1. Žehlení

Jedna z nejhorší domácích prací je žehlení. Monotónní a nikdy nekončící činnost, na jejímž konci je vyžehlené prádlo. Muž by nikdy neměl být nucen k tomu, aby žehlil. To je úděl žen. Je to jejich trest. To mají za to, že Eva okusila ze zakázaného jablka. Bůh pak na ní seslal prokletí nevyžehleného prádla.

Není proto férové očekávat od muže, že se zapojí do vašeho prokletí.

2. Praní prádla

Jako takhle. Tohle není zase tak hrozné. Prostě se nahází prádlo do pračky, dá se do ní prací prášek a zapne se to. Nicméně i tady by měly být ženy obezřetné a soucitné.

Když je to tak jednoduché, tak to můžou udělat samy a neobtěžovat tím muže. Muž má důležitější věci na práci, než je praní. Muž musí vymyslet lék na rakovinu, letět do vesmíru anebo konečně opravit tu debilní poličku v kuchyni, kterou se už chystá opravit půl roku a vy kvůli tomu na něho řvete, bo doma dělá hovno, a když už je pro něj nějaká ta mužská práce, tak není schopen se půl roku k tomu dokopat.

3. Vytírání podlahy

Ženy byly pro vytírání podlahy přímo stvořené. Jsou pružné, ohebné a mrštné. Jim nedělá žádný problém se sehnout k rejžáku anebo se mírně předklonit při držení mopu.

Muži jsou robustní muskulaturní bytosti. Oni nejsou pružní. Oni jsou silní. Jim jakékoliv předklonění nebo podobné artistické pohyby nedělají dobře. Nenuťte muže vytírat podlahu. Jde jim o zdraví.

4. Nákupy

Pokud už nemáte v lednici jídlo, tak si na nákup zajděte sama. Nenuťte muže, ať to udělá za vás. Muži nejsou stvořeni k nakupování. V obchodě se cítí zmateně a tíhnou k depresím.

Navíc, když je pošlete koupit jídlo na večeři, tak toho přinesou půlku, jelikož na zbytek zapomenou. Je vědecky doloženo, že průměrný muž si při nákupu pamatuje pouze první tři potraviny, které má koupit. Zbytek zapomene.

5. Úklid

Běžný muž má věci doma hezky zorganizované a vždy přesně ví, kde co má. Běžná žena tomu říká bordel a má potřebu tento systém přebudovat k obrazu svému.

Muži nepotřebují uklízet. Proč? Všechny předměty po bytě mají svůj účel přesně tam, kde jsou. Pokud nutíte muže uklízet, tak tím vlastně docílíte toho, že bude sám ničit svůj systém a podřídí se tomu vašemu.

Muž je ochoten přijmout váš systém pouze a tehdy, když tak učiníte sama. Přeloženo: pokud vám přijde, že máte doma bordel, tak ho ukliďte a neotravujte muže. Jak již bylo řečeno, tak muž na to nemá čas. Ten má před sebou ten lék na rakovinu a tu debilní poličku, kterou ještě pořád neopravil.

A tady se můžete podívat na deset důvodů, proč se vykašlat na předvánoční úklid.

Podobné články

Doporučujeme

Další články