5 bodů, které nejistým mužům konečně osvětlí, jak je to s placením na rande – G.cz
Vyhledávání

5 bodů, které nejistým mužům konečně osvětlí, jak je to s placením na rande

Spousta chlapů v tom má furt bordel. Platit za ni? Neplatit za ni? Řešit to nahlas? Platit za ni až do smrti? Nebo to budem brát na střídačku?

Markéta Lukášková
Markéta Lukášková 9.4.2014, 21:30
tumblr_lypgfhxis91qfno3a

1. Ženy nejsou všechny stejné

Dobře, třeba jste zažil holku, co z vás ždímala prachy a v životě ji nenapadlo ve vaší přítomnosti vytáhnout peněženku. Spousta holek má zas zkušenosti s chlápky, co by si pro korunu nechali ufiknout varle. Takže nepaušalizujte, ještě budete překvapeni, jak můžete vyšokovat holku tím, že za ni zatáhnete večeři. Ne každá to čeká a ne každá to bere jako samozřejmost.  

2. Můžete se nechat pozvat

Pokud na tom dívka či žena z nějakého důvodu trvá, nechte se klidně pozvat. Ale pozor, to že na tom trvá, znamená, že sama od sebe řekne, že chce zaplatit za vás oba. Ne, že přijde účet, pět minut je hrobové ticho a ona rezignovaně prohlásí: "Tak já to teda vezmu, no."  

3. Nechtějte peníze zpětně

Cokoliv je lepší než zpětné účtování. Nechte se pozvat, plaťte napůl, uřízněte jí hlavu, zabte číšníka, dělejte cokoliv, ale nikdy nesmíte udělat to, že útratu zaplatíte jako haur sám a pak za ni přijdete s prosbou "aspoň o to kilo". Ubohost nejtěžšího kalibru, fakt.  

4. Placení napůl je ok, ale..

Upřímně, když pozvete holku na rande, tak nějak se očekává, že budete platit. Jste chlap a i v dnešní přefeminizované době by to pro vás mělo být samozřejmostí. Nicméně, třeba už jste na třetím rande, nebo spolu chodíte déle, pak je samozřejmě v pořádku si útratu dělit napůl, jak se komu zlíbí. Napoprvé to ale zkuste zvládnout sám.  

5. Nemluvte o tom

Chlap, který mluví o penězích, o placení, o tom kolik musel zaplatit, kolik to stálo a kde to bylo levnější, si vlastně říká o to, aby mu žena strčila do ruky svoje poslední pětikilo. Je to trapné a nedůstojné.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články