5 aut, na která letos nesbalíte ani nevkusně odbarvenou blondýnu s čivavou v kabelce

S auty je to jako s muži. Za některými se ohlédnete v němém úžasu, jiná vás pouze oněmí.

Proti gustu žádný dišputát. Co se aut týče, my ženy to máme jednoduché. Mnohem spíš nás zaujme barva a tvar než značka a funkce.

Na technické elaboráty si netroufáme. Estetickou hodnotu však posuzovat můžeme.

Tohle jsou nové modely aut, do kterých bychom se neposadily ani v holinách a bez make-upu.

1. Ostudný Smart Fortwo

Tahle kára vypadá spíš jako dětský kočárek na baterky a vybízí svým názvem k cestování ve dvou. I když se do něj silou vůle 2 osoby pravděpodobně nasoukají, nebohou čivavu budete muset nechat pro tentokrát doma, aby se do kufru vešla alespoň vaše kabelka. Pánové, pokud budete chtít některou slečnu vyvézt na rande Smartem, přijeďte pro ni raději na dvojkole.

2. Nissan Juke zvaný Joke

Dalším krasavcem letošního roku je Nissan Juke. Ani s tímto vozem nebudete králem silnic. Spíš králíčkem. Nepochopitelný vzhled tohoto pekelného stroje se vryje do paměti každému. U modelu 2016 bychom navrhovali přistavět další patro světel a název obměnit na Nissan Joke.

3. Navoněná bída BMW i3

Opravdu se mezi vámi najde někdo, kdo by si koupil tuhle pojízdnou baterii kvůli jejímu vzhledu? Nebo vás zajímá jen kvůli přísloví, že co je drahé, to je hezké? Na luxusní verzi autodromu ano, na silnice bohužel ani omylem.

4. Vesmírná ostuda Kia Soul

Dalším adeptem na nejošklivější káru letošního roku se stává Kia Soul. Inspirací pro tento model byla krabice od bot, která se trochu seřezala, a nová Kia byla na světě. Omluvou pro tento vůz je už jen snad sedmiletá záruka od výrobce, i když každému je jasné, že tak dlouho se stydět nevydržíte.

5. Okatý Fiat Multipla

Ačkoliv se nejedná přímo o letošní model, nemohli jsme do našeho seznamu nezařadit legendárního oškliváka jménem Fiat Multipla. Tento vůz by měl být strašákem pro všechny designéry z celého světa. Vůz se přestal vyrábět v roce 2010, ale i tak je k vidění poměrně často. Ostatně, když si dáma s nadváhou a celulitidou i ve vlasech může vzít minisukni, proč by se někdo nepovozil i v tomhle paskvilu...

A když už je něco náhodou povedeně hezké, stejně to není výhra. Stačí, když vám začne být smutno. Viz těchto 8 hezkých celebrit, které strašně ošklivě pláčou.


Komentáře