fb pixel 4 způsoby, jak o mikulášském večeru nejlépe traumatizovat své dítě – G.cz
Vyhledávání

4 způsoby, jak o mikulášském večeru nejlépe traumatizovat své dítě

Rok se s rokem sešel a dnes tu máme opět Mikuláše. Čas čokoládových figurek, adventních kalendářů, dětských básniček, čertů a dětských psychologů.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 5.12.2017, 15:07

Dnes je ten nejlepší čas nechat své dítě vystrašit od čerta, aby se v noci pomočovalo ještě do puberty a možná i do dospělosti.

Možná si říkáte, že váš odrzlý spratek si dnes zaslouží trpět. Pořádně vyděsit, aby byl už hodný a celý následující rok jenom seděl tiše v posteli a dělal si prstem přes pusu: „Brm, brm, brm.“ Jak na to? Jak nejlépe traumatizovat dítě?

1. Pořádný čert

Mikuláš je ten, co dává dárky. Anděl tam je jen do počtu. Čert je ten hlavní, který rozhoduje o tom, jestli vaše dítě bude po zbytek života trhat mouchám křidýlka a pít vlastní moč.

Nesmíte se spokojit s žádným ubohým čertem, který má obličej namalovaný černou barvou, na hlavě dva omšelé rohy a přes ramena přehozenou chlupatou dečku.

Čert musí mít grády. Musí vypadat jako démon. Ideální jsou Krampusové, to jsou ti strašidelní čerti z Rakouska. Když nemáte Rakušana, dejte tam Němce. Takový Němec ve středních letech s knírkem a se sklepem, kde je postel, kyblík místo záchodu, pouta a bičíky, to zní rovněž strašidelně.

2. Nechte to čerty dohrát až do konce

Nesmíte se spokojit jenom s „bububu“. To totiž najatí čerti rádi dělají. Na dítě bafnou, ono se lekne, vysolí básničku a hotovo. Dejte čertovi více prostoru. Ať toho nezbedu postraší, ať ho strčí do pytle, ať ho v pytli odnese z domu, ať ho naloží do oprýskané dodávky. Tady asi doporučuju si zapsat minimálně spzetku dodávky, abyste posléze policii dali nějakou stopu při hledání pohřešované nezletilé osoby.

3. Rozveďte se

Rovněž zajímavá možnost, jak své dítě dnes traumatizovat. Ani k tomu nepotřebujete čerty. Normálně si ho večer zavolejte do obýváku, posaďte ho a s partnerkou mu řekněte, že se budete rozvádět a že to je hlavně jeho chyba. Potom jeden z rodičů odejde a už se nikdy nevrátí.

4. Ztrapněte ho

Návod pro rodiče odrostlejších dětí, které se už čertů nebojí. Normálně vtrhněte při vyučování k nim do třídy, přineste potomkovi svačinu, před všemi si vyžádejte, aby vám dal pusu a pak nechte po třídě kolovat fotografie z dětství, jak dítě sedí nahaté na nočníku. Fotografie proložte nějakým děsně trapným vtipem, u kterého se budete smíchy lámat v pase, oznamte nahlas, že jste děsně moc chudí a proto váš potomek nosí oblečení po vás a pak můžete jít klidně domů.

A tady se můžete podívat na 8 českých tradic, které brzy někdo zruší.

Podobné články

Doporučujeme

Další články