4 hlavní důvody, proč se v každém vztahu řeší peníze! Jde o Achillovu patu každého vztahu? – G.cz
Vyhledávání

4 hlavní důvody, proč se v každém vztahu řeší peníze! Jde o Achillovu patu každého vztahu?

Zdroj: Profimedia.cz

Bez peněz to prostě nejde. Pokud si stále nalháváte, že láska na penězích založená není jste na omylu. V dnešní době se kolem peněz točí prostě vše. Nevěříte?

Kristýna Jakubcová 14.10.2016, 16:50

Znáte nějaký vztah, ve kterém se o penězích nemluví a nikdy se nestanou důvodem k hádce? Takové vztahy se jen těžko hledají. Každý se přece chce mít dobře a svůj život prožít na maximum. Shodnem se ovšem na tom, že čas od času udělá finanční situace rodiny s romantikou neplechu a na tom se nedá nic změnit.

Máme pro vás 4 důvody, které vám protvrdí, že finance bývají takovou Achillovou patou každého vztahu.

1. Ženy by měly vydělávat míň, nebo ne?

Muži si moc neužívají, když jejich drahá vydělává znatelně víc než oni. Nedokáže se s tím jejich ego dostatečně dobře poprat a vznikají problémy, tomu se prostě nevyhnete.

2. Tajnůstkáři nás zabíjí

Pokud žijete s člověkem, který před vámi téměř vše, co se týká financí, tají, nedivíme se, že dochází k častým dohadům. Pak si totiž přijdete, jako když žijete s úplně cizím člověkem.

3. Moje, tvoje

O svých penězích si chceme přirozeně rozhodovat sami, a tak se nedivte, že čas od času přijdou momenty, kdy s partnerem prostě nenajdeme stejnou řeč.

4. Provinilost nás dostává do slepé uličky

Znáte ten pocit, kdy si koupíte ty krásné modré šaty a celou cestu domů vymýšlíte výmluvy, proč jste si je koupila nebo se jejich koupi snažíte ututlat? Jste na nejlepší cestě k hádce.

A nakonec se ještě podívejte na 3 důkazy a jeden dokument, že peníze nejsou všechno a dá se bez nich žít.

Podobné články

Doporučujeme

Další články