4 důvody, proč si muži a ženy nikdy nemůžou být rovni – G.cz
Vyhledávání

4 důvody, proč si muži a ženy nikdy nemůžou být rovni

Navzdory současné genderové hysterii, kdy je uměle stírán rozdíl mezi mužem a ženou, si je potřeba přiznat, že ono to takhle ve skutečnosti není.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 16.4.2018, 10:30

Muži a ženy jsou prostě jiní. S tím se nedá nic dělat. Feministky z hnutí „penis je vražda“ můžou mávat transparenty a hladit si knírky, jak chtějí, ale nic nezmění. Muži a ženy si prostě nemůžou být nikdy rovni.

1. Síla

Začneme tím nejzřejmějším. Muži jsou od přírody silnější než ženy. To je prostě fakt, přes který nejede vlak. Pokud jste sledovali mistrovství světa v atletice, jistě jste zaznamenali některé koulařky, které jednou rukou uzvednou auto a druhou si při tom namalují pusu rtěnkou, aby se líbily, ale to jsou opravdu jen výjimky.

Nemůžete nahnat ženy do dolů nebo je nechat kopat příkopy. I když samozřejmě můžete, ale v dolech se budou bát a možná tam budou pavouci, při kopání příkopů si zase můžou zlomit nehet. Ostatně ženy tu nejsou proto, aby dřely někde v dolech. Proč by to dělaly, když tu samou práci udělá muž mnohem efektivněji a navíc při ní nebude pomlouvat Věru vedle z kanclu, že spí se šéfem?

2. Agrese

Ať se to někomu líbí, nebo ne, muži jsou v podstatě hora hmoty hnaná testosteronem. Jakmile se mužům zatmí před očima, jdou do toho hlava nehlava. Zatímco se případný svár snaží žena vyřešit domluvou, bezmozek muž zatíná pěsti a jde si nechat dát přes držku.

Otázka se nabízí. Byly by ve světě války, kdyby nebyli muži? Pokud by byly na světě jenom ženy, možná by žádné války nebyly. Dvě znesvářené země by spolu tak maximálně nemluvily a pomlouvaly se navzájem u jiných zemí.

3. Čtení z mapy

Je všeobecně známo, že ženy neumějí číst v mapách. Prostě to nezvládnou. Mají v mozku totiž takový malý útvar, který tlačí na centrum čtení v mapách, a proto to nezvládnou.

Zato muži v mapách číst umějí. To je ten základní rozdíl.

Nicméně má to ještě pokračování. Ženy v mapách ani číst nemusejí, protože jim není zatěžko se někoho zeptat na cestu. To muž, který špatně přečte mapu, se nikoho nezeptá a prostě bude dál bloudit. Muži odmítají přiznat, že se ztratili.

Z hlediska ztrácení se a bloudění tedy vychází ženy lépe. Sice se častěji ztrácejí, ale nebojí se zeptat a najít cestu zpět. Muži se ztrácejí méně, ale když už se ztratí, tak se zpět nedostanou. Zůstanou ztraceni a zemřou tam. Například v obchoďáku. Tam mimochodem ženy ani mapy nepotřebují. Každá žena se narodí s mapou všech možných variant obchoďáku zabudovanou v paměti.

4. Logika

Muži a ženy uvažují jinak. Muži jsou přímočařejší. Když muž uvidí doma rozbitou poličku, vezme nářadí a poličku opraví. Když žena uvidí doma rozbitou poličku, zbrunátní a je nasraná. Když se jí muž ptá, proč je nasraná, nasere se ještě víc, protože ji muž vůbec nechápe. Ona má žena totiž čas. Věří, že to muž pochopí, omluví se a poličku sám od sebe opraví. On to ale muž nepochopí. Žena tak zůstane nasraná a muž zmatený.

A tady se můžete podívat na šest důvodů, proč jsou dnešní muži zženštělé slečinky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články