fb pixel 4 důvody, proč letos nedostanete od Ježíška žádný dárek – G.cz
Vyhledávání

4 důvody, proč letos nedostanete od Ježíška žádný dárek

Nemůžete se dočkat, až na Štědrý večer přiběhnete k vánočnímu stromečku a začnete si rozbalovat dárky?

Dominik Landsman
Dominik Landsman 21.12.2016, 17:24

A co když tam žádné dárky nebudou? Co když vám je ježíšek nepřinesl? Tady máte několik důvodů, proč letos od Ježíška žádné dárky nedostanete.

1. Ježíšek není

To je docela zásadní problém. Pokud jste spoléhali na to, že vám dárky dá Ježíšek, tak jste se přepočítali. Dárky kupují lidé. Proto třeba taky kardinál Dominik Duka letos opět nic nedostane. Stejně jako každý rok věří, že Ježíšek na něj tentokrát nezapomene. Zatímco ale pan Duka nemůže připustit, že žádný Ježíšek není, jelikož by ta jeho habaďůra se jménem „křesťanství“ skončila a on by šel žebrotou, vy máte ještě čas prozřít a zaúkolovat rodinu, ať vám něco koupí.

2. Česká pošta

Ježíšek dárky nenosí. Nosí je Česká pošta. Je to ale taková trochu loterie. Pokud zrovna zaměstnanci nebudou stávkovat (protože výstražná stávka před Vánoci je parádní a vždycky se hodí), tak hrozí, že dárek doručí jinam, ztratí ho a nebo rozbijou. Případně příjemci zavolají, že mu ho dovezou mezi osmou ranní a devátou večerní, tak ať je doma. To on samozřejmě nebude, takže balík odvezou zpět na poštu, kde čeká na vyzvednutí, ale ono je toho tolik, že na to člověk často zapomene.

Jestliže pod stromečkem nebudete mít dárky, tak za to může Česká pošta nebo Kalousek.

3. Nebyli jste hodní

Tím se samozřejmě straší děti. Že když nebudou hodné, tak jim Ježíšek nepřinese dárky. Nicméně platí to i v dospělosti, akorát trošku jinak. Jestliže budete zlobiví, tak dárky nedostanete. V případě, že mlátíte manželku a típáte si o ní cigára, asi vám nic pod stromeček nedá. Jestliže jste rodiče šoupli do domova důchodců a jejich byt prodali, tak tam asi žádné dárky nečekejte.

Dlužíte bratrovi sto tisíc a místo, abyste mu to splatili, ukradli jste mu motorku a tuto prodali? Od bratra těch dárků asi letos taky moc nebude.

4. Nemá vám ho kdo dát

Nemáte rodinu a ani přátele. Jste samotář. Vaše kočky se asi nezvednou a nepůjdou vám koupit dárek. Máte smůlu. Máte tři možnosti, jak to řešit. Za prvé se s tím smíříte. Za druhé přestanete být takový zapšklý kretén, který jenom nadává, a začnete si hledat přátele a nebo se oběsíte.

A TADY máte deset důvodů, proč všechny dárky do roka a do dne vyhodíte

Podobné články

Doporučujeme

Další články