fb pixel 4 důkazy, že křesťanství je kravina – G.cz
Vyhledávání

4 důkazy, že křesťanství je kravina

Ono, obecně jakékoliv náboženství.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 23.7.2016, 14:14

Křesťanství vlastně není zase tak špatné. Pokud tomu věříte a řídíte se Biblí, jistě jste morálně nezávadný člověk a až umřete, půjdete do nebíčka.

Upozorňujeme, že následující text není vhodný pro křesťany a adventisty sedmého dne.

Pomineme-li nebetyčnou kravinu, že křesťané věří v nějakou vyšší entitu, která nemá nic lepšího na práci, než sledovat každého jednotlivého člověka na světě a do notýsku si zapisovat jeho hříchy a čekat, jestli se z hříchů vyzpovídá (protože potom je všechno v cajku a dotyčný od zpovědnice odchází z čistým štítem), tak na tý habaďůře toho nesedí mnohem víc.

1. Adam a Eva

Podle Genesis (první kniha Bible) byli Adam a Eva prvními lidmi. Úplně první člověk byl Adam. Bůh potom z jeho žebra vytvořil Evu, která měla být Adamovi rovným společníkem (Eva byla první emancipovaná žena).

Když tedy byl Adam s Evou první lidé, tak další lidé museli být jejich potomci. Eva byla něco jako Adamův klon či dejme tomu „jednovaječné“ dvojče. Takže Adam klátil své dvojče (či svůj ženský klon) a z toho vznikly děti. Toto zdegenerované potomstvo se následně množilo mezi sebou, takže incest jak prase a navíc z toho museli vzniknout děsní mrzáčci.

2. Církev

Pokud opravdu existuje něco jako Bůh, tak je potřeba vzít si na paškál křesťanskou církev. Instituce, která má svou hierarchii, a v jejímž čele sedí papež, nemá v podstatě žádný mandát. Ačkoliv sdružuje spoustu lidí, tak, pokud je známo, není s žádným Bohem v přímém kontaktu.

V podstatě z ničeho vyvodila, že v neděli se chodí do kostela, že se musí modlit, aby nás Bůh slyšel a další nesmysly. Prostě si to vycucali z prstu a dělají z lidí blbce. Jak může katolická církev vědět, že Bůh si třeba nepřeje, aby lidé každou sobotu chodili v obleku za Spidermana?

3. Ježíš Kristus

Ježíš byl počat neposkrvněně. Do Marie vstoupil Bůh a ona povila, byv pannou byla. Takže Josefovi klátil manželku nějaký čičmunda, pak ji zbouchnul a Josefovi se narodila kukačka. Josef je historicky první doložený paroháč.

Nicméně Ježíš byl jakože syn Boží, který uměl kouzlit a podobně (vodu ve víno…), a pak ho několik Žiďáků ukřižuje? Jako ukřižovat božího syna? Člověk tak nějak tuší, že pokud je někdo syn samotného Boha, že se jen tak zabít nedá.

A co Bůh? Co to je za fotra? Sledovat, jak ukřižují jeho jediného syna.

4. Nebe a peklo

Když jste byli celý život hodní, třídili jste odpad a na záchodě jste necákali po zemi, půjdete po smrti do nebíčka. Pokud jste byli zlí lidé, půjdete do peklíčka.

Je to hezká pohádka, ale piloti či pasažéři letadel by si jistě všimli, kdyby bylo nebe plné mrtvol. Stejně tak archeologové či rovnou geologové by už dávno peklo museli objevit.

Nehledě na to, že za tu dobu by bylo už nebe i peklo neskutečně přeplněné. V takovém přeplněném prostoru by vypukly choroby, rabování a násilí. Z nebe či pekla by určitě duše začaly prchat a my bychom měli novou vlnu uprchlíků.

A rovněž se nabízí otázka, kdo kontroluje ty hříchy? Při tom množství lidí se to nedá uhlídat ani náhodou.

A TADY máte vědecky potvrzeno, že Bůh opravdu není.

Podobné články

Doporučujeme

Další články