4 dárky, které potěší každého tátu – G.cz
Vyhledávání

4 dárky, které potěší každého tátu

Den otců – svátek na počest všech tátů, který se slaví třetí neděli v červnu, letos tedy 18. června je stále populárnější, nicméně řada lidí jej stále neslaví.

Nikola Nádvorníková
Nikola Nádvorníková 15.6.2017, 10:08

Udělejte svému tátovi radost a oslavte s ním „jeho den.“ Přinášíme několik tipů, jak potěšit zrovna toho vašeho:

Zajděte na pivo
Kdy naposledy jste vzali tátu na jedno? Udělejte si čas a řekněte mu, jak vám na něm záleží.

Březňák speciálně na oslavu našich tátů, hrdinů ze staré školy, uvařil Březňák 11, pivo z těch nejkvalitnějších tuzemských surovin uvařené dle tradičních pivovarnických metod. Březňák 11 je světlý ležák zlatavé barvy s obsahem alkoholu 4,6 % obj. a plnější chutí, která však pivu neubírá na pitelnosti, a tak možná nezůstane jen u jednoho kousku a vy toho s tátou stihnete hodně probrat. Určitě to ocení a vy možná přijdete na to, že není od věci si takovou rodinnou akci zopakovat.

Pošlete jej na antistresovou masáž

Dopřejte vašemu tátovi odpočinek v podobě kvalitní masáže. Doporučujeme zvolit ošetření proti stresu pro celé tělo. Masáž podporuje imunitní systém, snižuje stres mysli a těla, zvyšuje pohyblivost a pružnost, zlepšuje oběh lymfatického systému, stimuluje krevní oběh a uvolňuje beta-endorfiny. Stresu je připisováno více než 80 % všech poruch a onemocnění. Masáž je jedinečná a přirozená možnost stres odbourat.

55 minut stojí 1 350 Kč, více informací na www.miracleclinic.cz

Ať má hebké tvářičky

Doporučujeme after shave péči Men space hydraperformer fluid, jedná o jemnou emulzi, která hydratuje obličej a zjemňuje pokožku. Krém má uklidňující a hydratační účinek. Ideální pro všechny typy pleti, dokonce i pro citlivé a které po holení mají sklon k začervenání.

Opravdu dobrá whiskey

Bulleit Bourbon pochází z Kentucky a potomek rodu, Tom Bulleit, šíří slávu autentické whiskey.

Rodinná receptura na výrobu bourbonu s vysokým podílem žita je 150 let stará a nesnaží se sledovat módní trendy. Naopak si stojí za tím, že na původní chuti a receptuře není třeba nic měnit. Jemný a komplexní blend žitného, kukuřičného a ječmenného sladu a speciálních druhů kvasnic si pochvalují fanoušci poctivého bourbonu. Bulleit je jednou ze značek, které používají nejlepší barmani světa během soutěže Diageo Reserve World Class.

Podobné články

Doporučujeme

Další články