fb pixel 19 důvodů, proč je dobře, že do Česka přijdou muslimští uprchlíci – G.cz
Vyhledávání

19 důvodů, proč je dobře, že do Česka přijdou muslimští uprchlíci

Česká koupaliště budou vizuálně zajímavější
Zdroj: yourmiddleeast.com

... a nejvíc do Písku, který jim bude připomínat jejich rodnou poušť.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 23.12.2015, 14:15

Cizinci z jiných kultur jsou vždy obohacením – zvlášť když přicházejí z muslimských zemí, které byly dlouhá staletí na vyšší úrovni než Evropa. Proto se už těšíme, že nás uprchlíci naučí nové věci.

1. Obnova duchovnosti

Stovky a tisíce rozpadlých českých kostelů a kaplí budou opět sloužit víře (co na tom, že jiné…).

2. Spokojenost českých žen

Arabští muži hezčí, lépe upravení, dvornější, čistotnější… Ale hlavně mají větší penisy a v posteli vydrží déle, protože jsou na rozdíl od Čechů obřezaní.

3. Lepší zajištění rodin

Arabští muži nechlastají, takže přinesou domů víc peněz.

4. Vyšší vzdělanost

Uprchlíci z Blízkého východu pocházejí z kultury, která je historicky vzdělanější a civilizovanější než naše. Matematika, chemie, filozofie, to všechno se u Arabů rozvinulo už v dobách, kdy si Češi ještě opékali tapíry (nebo co).

5. Ochrana života

Muslimové nebudou jíst vepřové, což zachrání miliony českých prasátek. Až navíc Češi začnou přestupovat na islám, bude se snižovat podíl jejich úmrtí na kardiovaskulární nemoci.

6. Konec Čoklostánu

Muslimové považují psy za nečistá zvířata, v čemž s nimi souhlasíme. Se vznikem Čechostánu tedy skončí Čoklostán a začne Čistostán.

7. Comeback Blanky Matragi

Česká módní návrhářka tvrdí, že je v arabském světě hvězda, ačkoli ji tam skoro nikdo nezná. V Česku ji známe jen kvůli tomu, že na pražské Ořechovce bez povolení úřadů barbarsky zbourala vilu v památkové zóně. S uprchlickou vlnou u nás ale přijde do kurzu – všichni budou chtít nosit ty její divné šátky.

8. Rozšíření nových sportů

V Česku se objeví závody velbloudů, sokolnictví a další sportovní disciplíny, které jsme zatím znali jen z arabských zemí. Místo frisbee si budeme házet placatým arabským chlebem.

9. Obnova české krajiny

Muslimové jedí hlavně ovčí a kozí maso. Obrovská stáda těchto zvířat postupně vypasou příkopy, remízky, okraje vesnic a další místa, o která se Češi nestarají. Zmizí tak zarostlé plochy a česká krajina se vyloupne do krásy.

10. Ušetření peněz za hodinky

Pětkrát denně budeme přesně vědět, kolik je hodin, což vymezí ranní modlitba (fadžr), polední modlitba (zuhr), odpolední modlitba (asr), modlitba při západu slunce (maghrib) a večerní modlitba (iša). Jako bonus budeme vstávat a usínat s písničkou (z minaretu).

11. Hudební battle

Tohle soupeření zatím známe jen od rapperů, ale v budoucnu mu bude naslouchat celá Praha. Muslimští muezínové se budou snažit překřičet zvonění pražských zvonů a naopak.

12. Zkrásnění českých žen

Staré a tlusté neuvidíme, protože se povinně zahalí. Mladé a hezké sice taky neuvidíme (kromě očí), ale tím víc budeme muset zapojovat fantazii. České ženy se nám v důsledku budou zdát krásnější než dnes.

13. Podpora církevních restitucí

Dnes je velká část Čechů odmítá, ale to se změní. Je totiž lepší, když dostanou majetek “naši” katolíci, nebo když padne do rukou “cizáckých” musulmanů.

14. Zlepšení čistoty veřejných toalet

V muslimských zemích se zaprvé používá mnohem hygieničtější “turecký” záchod a zadruhé jsou muslimové v tomto směru celkově čistotnější. Na rozdíl od Čechů si třeba nevtírají papírem do vlastního zadku vlastní trus, ale prostě si ten zadek umejou.

15. Zlepšení jídelníčku

Zdravější arabská kuchyně blahodárně převrství nezdravou českou kuchyni. Párky ze separátu nahradí kebab ze 100 % čistého masa, zelí s knedlíkem humus a falafel, umrtvující pivo vystřídá blízkovýchodní airan (jogurt rozšlehaný s ledem a mátou).

16. Rozšíření slovní zásoby

Čeština přejme nová slova, jako třeba inšalláh, ramadán, zákat nebo Aláhu akbar. Čeští myslivci budou místo “Halali!” křičet “Halál!”

17. Vymizení hemeroidů

Češi je mají mimo jiné i proto, že nezdravě vyměšují vsedě na “evropském” záchodě. V podřepu na bobku na “tureckém” záchodě” hemeroidy postupně mizí.

18. Vyčištění vzduchu

Skončí pohřby žehem, kterých je dnes v Česku až 80 % (muslimové uznávají jen tradiční pohřeb do země). Díky tomu se v okolí uzavřených krematorií výrazně zlepší kvalita ovzduší.

19. Rozšíření počtu volných dnů

Kromě soboty a neděle nebudeme pracovat ani v pátek, což je pro muslimy den klidu.

Anketa

Už jste se naučili modlit hezky „po muslimsku“?

Anketa se načítá...

A TADY se podívejte na 10 pravdivých ilustrací ze života na sklonku roku 2015.

Podobné články

Doporučujeme

Další články