16 způsobů, jak se legálně zbavit vlastních dětí – G.cz
Vyhledávání

16 způsobů, jak se legálně zbavit vlastních dětí

Vlastní děti dokážou člověku pěkně znechutit život. Jak se jich však zbavit elegantně a hlavně legálně? Řešení je snadné: uspořádejte rodinný výlet do Norska!

Petr Bílek
Petr Bílek 3.2.2016, 17:50

V Norsku si tamní „Úřad pro ochranu dětí“ (Barnevern) důvod pro odebrání vašich harantů bez problémů najde. Dítě pak dle platných zákonů umístí do děcáku nebo náhradní rodiny. Buďte v pohodě, najíst mu tam dají, spát bude mít kde a ještě se naučí plynně norsky. Vy budete mít klid jako dřív. Co na tom, že váš potomek bude důrazně a s pláčem prosit, že chce zůstat se svými rodiči. Norové se průhlednou dětskou lstí oklamat nenechají! A zákony na ochranu dětí platí na území Norska zcela bez ohledu na národnost zúčastněných.

Marianne Haslev Skånlands, profesorka lingvistiky, literatury a estetiky na univerzitě v Bergenu sestavila seznam důvodů, kvůli nimž Barnevern děti rodičům (norským i zahraničním) uzmul. Tyto důvody pocházejí z oficiálních dokumentů, znaleckých posudků a soudních spisů. Jakmile budete tedy v Norsku, proveďte následující věci a budete opět volní.

1. Řekněte děcku, ať nehltá a jí pomalu

Když dítě jí pomalu, podle Barnevernu to jasně znamená, že jej některý z rodičů (nebo oba) sexuálně zneužívá.

2. Zvedněte svého potomka, který zakopl

V jednom případě holčička upadla, maminka ji zvedla a šlo se dál. Holčička byla v pohodě, ani nebrečela. Barnevernu se ovšem nelíbilo, že matka dítě ještě neutěšila slovně. A už šla holka z rodiny pryč.

3. Krajíc chleba děcku ukrojte silnější než obvykle

Ano, i to podle Norů svědčí o tom, že dítěti bez vás bude líp. Alternativně mu místo požadovaných vajíček naměkko připravte k snídani volské oko. A uvidíte ten mazec!

4. Spěte se svými dětmi v jedné posteli

Není nutné k tomu děti nijak zvlášť ponoukat, děti i vyššího věku velmi rádi ke svým rodičům do ložnice přicházejí a vlezou si k nim sami pod peřinu. Jsou tak šťastné a spí se jim tak dobře. A to je podle Barnevernu špatně.

5. Krmte děti rukama

Norské úřady mohou krmení dětí rukama považovat za „nucené přijímání potravy“. Tedy v zásadě týrání.

6. Nechejte děti ukládat si oblečení halabala

Pokud vaše dítě nemá oblečení poskládané do komínku jako na vojně, Barneveret to bere jako důkaz, že dítě nevychováváte správně.

7. Pořiďte si kočku

V jednom případě matka rozčílila majitelku bytu tím, že se její kočka se vymočila na podlahu. Stalo se to sice několik měsíců před narozením její dcery, ale Barnevern to uvedl jako důkaz, že matka dceři nedokáže poskytnout dobré domácí prostředí.

8. Zraňte si kotník při fotbale

Otec kvůli poraněné noze nemohl stát na štaflích, a tudíž nemohl umýt horní část oken a rámů. Tím vzniklo prostředí pro dítě nevhodné.

9. Dovolte prarodičům, aby vaše děti na přivítanou objali

Barnevern této situaci musel odebráním děcka napříště zamezit, protože by tímto způsobem přivítání mohlo vzniknout nežádoucí citové pouto.

10. Udělejte dceři k večeři hnusné rybí kuličky

Nechuť k jídlu je opět známkou toho, že s dcerou souložíte. Nebo ji minimálně nutíte k orálnímu sexu. Ano, tento důvod norské úřady také uvedly a zcela vážně.

11. Jezte s dětmi jen tehdy, kdy máte hlad, a nikoli pravidelně v přesně stanovenou dobu

To, že třeba jíte velmi zdravě, úřady nezajímá. Hlavní je jídelní řád.

12. Svého dítěte si nevšímejte

Barnevern to považuje za známku, že dítě špatně vychováváte.

13. Dítěte si hodně všímejte

Barnevern to považuje za známku, že dítě špatně vychováváte.

14. Učte děti, aby se usmívali na lidi na ulici

Pro Barnevern to znamená, že nemají dostatečně dobrý vztah k rodičům.

15. Pořiďte si dítě s ženou měřící méně než 165 cm
Bezdětný pár

Úřad z toho odvodí, že až dítě vyroste do puberty, matka jej kvůli svému malému vzrůstu nebude schopná zvládnout. Takže odebrat a dát k vysokým pěstounům.


16. Položte dětem lyže na zem
Postavit a opřít!

Norští sociální pracovníci zjistili, že dětem se lyže válely po zemi namísto toho, aby je měly opřené úhledně o zeď. To podle nich ukazuje na nedostatek řádu a pravidelnosti v rodině.

A kdybyste chtěli poznat krásný příběh o tom, jak se zbavit zlého dítěte důmyslně a elegantně, přečtěte si v úžasném překladu Viktora Janiše kratičký příběh Turci to s dětmi tak báječně umí od Louise de Bernièrese.

Důvody, PROČ se svých dětí zbavit, najdete ZDE.

Podobné články

Doporučujeme

Další články