fb pixel 14 telefonátů, které vás rozhodně nepotěší – G.cz
Vyhledávání

14 telefonátů, které vás rozhodně nepotěší

Zdroj: nypost.com

Určitě to znáte. Zvoní vám telefon, vy to vezmete a už po pár větách si vyčítáte, že jste to vzali.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 26.5.2018, 14:00

Jaké jsou ty nejhorší možné varianty příchozího hovoru?

1. Kamarád, který vám volá ve dvě ráno a akutně potřebuje vaši pomoc, takže máte po spánku, jelikož ho nemůžete odmítnout.

2. Kamarád, který vám volá ve dvě ráno úplně ožralý a chce si povídat anebo vám líčit něco děsně vtipného, co zrovna před sebou vidí.

3. „Dobrý den, nebojte, my nic neprodáváme, jenom se vás chceme na něco zeptat“ telefonáty. Samozřejmě, že vám chtějí prodat nějakou předraženou kravinu.

4. „Dobrý den, máte na nás chvilku?“ telefonáty. Tam už si na nic nehrají a rovnou vás chtějí zlomit na změnu dodavatele elektřiny anebo telefonního operátora.

5. Telefonát z finančního úřadu nepotěší vůbec nikdy.

6. Telefonát ze školy, kam chodí vaše dítě, rovněž nevěstí nic dobrého.

7. Partnerka, které ujel vlak, tak nemá co dělat a chce si s vámi povídat, než jí přijede další spoj, zatímco se díváte na film.

8. Telefonát, kdy vám tajemný hlas řekne jenom datum, kdy zemřete, a pak zavěsí.

9. Telefonát České pošty, kdy vám oznámí, že vám přivezou váš balík mezi desátou odpoledne a osmou večer a že musíte být doma.

10. Telefonát České pošty, kdy vám oznámí, že balík vám nepřivezou, protože ho ztratili, ale na oplátku vám dají zadarmo deset poštovních známek se Zemanem.

11. Telefonát od vaší matky, která vám oznamuje, že venku je zima a že se máte teple obléci, ačkoliv je vám už třicet let.

12. Telefonát od vašeho bývalého spolužáka, kterého jste patnáct let neviděli, který vám nabízí parádní finanční příležitost a rovnou do vás valí termíny, kdy se s ním musíte sejít.

13. Telefonát od té holky, co jste tehdá v opilosti ohnuli v baru na záchodě, která vám oznamuje, že je těhotná.

14. Telefonát od Policie České republiky, kdy se vás policista ptá, jestli jste majitelem stříbrné fábie a nadiktuje vám spztku, která opravdu patří vaší fábii.

A TADY máte devět způsobů, jak vyběhnout s otravným teležebrákem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články