13 filmů, u kterých by vás zděsilo, kdyby byly podle skutečných událostí – G.cz
Vyhledávání

13 filmů, u kterých by vás zděsilo, kdyby byly podle skutečných událostí

Více jak polovina kravin, které lidstvo vymyslelo, se naštěstí nikdy nemůže stát. Snad...

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 22.3.2014, 19:48

1. To

to guycodeblog.mtv.com Tahle šílenost původem z hlavy Stephena Kinga děsí celé generace. Už jen ta kniha byla naprostý nářez - a co teprve film. Jen pomyšlení na to, že kdesi existoval vraždící klaun... Kolem cirkusu bychom chodili s brokovnicí.  

2. Truman Show

truman show tumblr.com Představa, že celý váš život by mohla být jedna neuvěřitelná reality show. Nic není "doopravdy", nejste svým pánem. Mind fuck.  

3. Matrix

matrix tumblr.com Z lidstva jsou baterky? U této scény v prvním díle slavné trilogie jste chtěli vyletět z kůže.  

4. Koralína a svět za tajemnými dveřmi

coraline rebloggy.com Děti s vydloubanýma očičkama, místo nich mají našité knoflíky... Tak to snad ne, Neile Gaimane!  

5. Silent Hill

silent hill imgur.com Ne, tak strašný místo prostě nemůže a nemohlo existovat. Odmítáme to a raději budeme zase myslet na duhy a jednorožce.  

6. Počátek

inception wiffegif.com Mohou vás při cestě do práce okrást, vybílit váš byt, šlouhnout notebook s rozepsaným bestsellerem... Ale aby vaše sny nebyly pod vaší kontrolou? No way!  

7. Toy story

toy story tumblr.com Každý z nás musel jednou vyrůst, odložit barbíny a autíčka a místo toho v soukromí pokoje provádět všechno možné, jen ne nevinné hrátky. Celou dobu by na vás ONI zírali z těch zaprášených polic a byli ve skutečnosti živí. NE!  

8. Intimní tajemství

teeth wykop.pl Frajerka se zuby ve vagíně - a vy byste to poznali až při zásunu. Pánbůh s vámi.  

9. Chata v horách

cabin in the woods tumblr.com Nikdy, nikdy ani za nic nejezdit s partou kamarádů do opuštěné chaty. I kdyby vás lákali na nejlepší kalbu vašeho života a gruppen sex. PROSTĚ NIKDY!  

10. Potomci lidí

children of the men cliveowen-daily.livejournal.com Představte si, že už nikdy v životě nemusíte mít chráněný sex. Ta vaše totiž neotěhotní. Žádná z žen toho nebude schopna. Lidstvo začne pomalu vymírat a najednou jste starší, začíná vám být tak trochu smutno a magoříte...  

11. Zataženo, občas trakaře

cloudy tumblr.com Z nebe by pršelo jídlo. A protože se vlastně celý život dřeme, abychom měli co do huby, už bychom jen pasivně leželi na zádech a doslova si nechali pečené holuby létat do chřtánu. End of story. Dost smutná představa, jak trávit život. Ani na sex bychom v té přežranosti neměli chuť.  

12. Cesta

road giflike com Neznámá katastrofa spálí svět a my bychom třeba nějakým nedopatřením zůstali naživu. V té pustině. Bez jídla, čisté vody. A nebyli bychom nejspíš sami, kdo přežil a chce se dožít dalšího dne. Do háje.  

13. Hunger Games

hunger games fanpop com Každý rok posílat své děti do reality show a s celým národem sledovat, jak se navzájem vraždí. Fajn, to je trochu moc.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články