13 důkazů, že jste opravdu kvalitní diskutér na internetu a máte ostatním diskutujícím co nabídnout – G.cz
Vyhledávání

13 důkazů, že jste opravdu kvalitní diskutér na internetu a máte ostatním diskutujícím co nabídnout

Určitě to někteří znáte. Hojně diskutujete na internetu, vyjadřujete se ke článkům a snažíte se ostatním pomýleným ovčanům otevřít oči.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 19.11.2016, 17:57

Z pozice arbitra selského rozumu a úspěšného absolventa vysoké školy života víte přesně jak co funguje a váš názor má proto váhu. Máte mnoho souhlasných reakcí od ostatních slušných a chytrých lidí, kteří ten svět vidí podobně.

Pak ale přijde nějaké zmatené ucho, jehož mozek vymyla média a pražská kavárna a dost nevybíravě s vámi nesouhlasí. Jak si to může dovolit? Copak on nic nechápe? Nepodali jste tu informaci ve vašem komentáři příliš nesrozumitelně? Nemohlo se stát, že byste se náhodou v něčem spletli?

Kdepak. Nenechte se rozhodit. Vůbec si nepřipouštějte selhání. Vy jste totiž hvězda diskuse a to z následujících důvodů.

1. POUŽÍVÁTE CAPS LOCK, ABYSTE DALI DŮRAZ NA SVOU MYŠLENKU A NEBO JENOM NEVÍTE, JAK HO VYPNOUT.

2. Do každého tématu dokážete precizně, jemně a decentně zatáhnout politiku.

3. Používáte neotřelé, trefné a originální hlášky typu: „To je hnus velebnosti“, kterými všem čtenářům vašich příspěvků zpříjemníte den a dáte na odiv, že jste veselá kopa.

4. Pravidelnými pravopisnými chybami dokazujete všem, že se nenecháte spoutat okovy gramatiky a nejste v tomto ohledu ovčan.

5. Nezapomínáte pod každý váš příspěvek napsat, že volíte SPD. Je potřeba, aby to lidé věděli a prozřeli.

6. Nebojíte se k příspěvku připojit odkaz na článek z pochybných tendenčních serverů, protože co je na internetu, je pravda, ale zároveň se nedá věřit tradičním a zkorumpovaným médiím.

7. Zaštiťujete se morálně neprůstřelnou frází: „Nejsem xenofob ani rasista, ale…..“

8. Jste lidští a dokážete projevit úctu. V komentářích o úmrtí nějaké osoby nezapomínáte pozůstalým popřát RIP, popřípadě to zkrátíte větou: „Neznám, ale RIP“

9. Nepotřebujete pracovat s fakty. Máte přeci selský rozum, takže si snadno odvodíte, že ten a ten je zloděj a majetku nabyl nepocitvě. Poctivě to totiž ani nejde.

10. Absenci formálního vzdělání zdárně suplujete tvrzením, že dneska dostane vysokoškolský diplom každý a že to nenapovídá nic o dotyčného inteligenci.

11. S radostí a nostalgií se neustále ohlížíte do minulosti a všechny informujete, že tato doba je na hovno a že dříve bylo lépe.

12. Jste šprýmaři a vtipálci. V diskuzi pod článkem, že bude zdražovat vepřové, kde je jako ilustrační fotografie prase, napíšete velmi humorně: „Podle fotky jsem myslel, že bude článek o Kalouskovi“, protože to je řachanda jak hrom.

13. Kohokoliv, kdo s vámi v diskusi nesouhlasí prostě a jednoduše setřete tím, že mu oznámíte, že dotyčný má IQ houpacího koně. To ho uzemní a vy tak všem ostatním potvrdíte, že pro vás ten chudák není žádný soupeř.

A TADY se můžete podívat na výňatek diskutéra na Novinkách

Podobné články

Doporučujeme

Další články