11 ztělesněných překlepů

Ilustrátor, designér a spisovatel Austin Light si trochu pohrál s názvy slavných bijáků a vytvořil k nim řadu výmluvných ilustrací. Má celkem smysl pro humor, takže to stojí za to.
Jeden malý překlep v názvu filmu a je to všechno... trochu jinak.  

1. Fat and Furious

1415206038-2 http://www.austindlight.com/blog/movietitletypo Poté co dvojice parchantů ukradne jeho auto Jerry propadne depresím a přejídání.  

2. Finding Emo

1415206038-1 http://www.austindlight.com/blog/movietitletypo Pubescent se sklony k sebevraždě uteče z domu a jeho otec pátrá po jeho stopách.  

3. Lord of the Rigs

lordoftherigs http://www.austindlight.com/blog/movietitletypo Příběh o muži a nezdravé obsesi k jeho náklaďáku.  

4. Pup Fiction

pupfiction http://www.austindlight.com/blog/movietitletypo Po zuby ozbrojená štěňátka vyrazí sejmout pár zablešených čoklů, kteří chtěli oškubat jejich šéfa.  

5. Alen

1415206038-5 http://www.austindlight.com/blog/movietitletypo Příběh opuštěného prodavače jménem Alen, který skrytě ve své duši dychtí po nových, hlubokých zážitcích. Jako třeba požírání astronautů.  

6. Harry Otter

movie-title-typos-illustrations-austin-light-8 http://www.austindlight.com/blog/movietitletypo Malému chlapci se otevře zcela nový svět poté, kdy konečně objeví kdo (a co) je vlastně zač.  

7. Jurassic Par

jurassicpar http://www.austindlight.com/blog/movietitletypo Aby dokázali, že nejsou pouhá vražedná monstra, najdou dva dinosauři mezírku v pravidlech a dostanou se na PGA tour, kde se propracují na vrcholek místního potravinového řetězce.  

8. Ron Man

ronman http://www.austindlight.com/blog/movietitletypo Nespokojený státní zaměstnanec ve své garáži postaví robotický oblek, aby sabotoval pokusy státního podniku, ve kterém je zaměstnaný, odvést jakoukoliv jinou práci.  

9. Beauty and Beat

movie-title-typos-illustrations-austin-light-17 http://www.austindlight.com/blog/movietitletypo Poté, co čarodějnice změní přítele Belly do přenosného radia, se dívka rozhodne přihlásit do Francie má talent. A všechny rozdrtí.  

10. Rave

movie-title-typos-illustrations-austin-light-2 http://www.austindlight.com/blog/movietitletypo Jedna skotská dívka, taneční parket a nezapomenutelná noc.  

11. Ad Max

movie-title-typos-illustrations-austin-light-18 http://www.austindlight.com/blog/movietitletypo V postapokalyptickém vyprahlém světě jen jeden chlap prodává vodu. A je neuvěřitelně sexy.   Tyhle jazykové vylomeniny jsou cílené, ale jak to vypadá, když někdo chybuje nevědomky? A navíc při českém dabingu? Nebudete vědět, jestli se máte smát nebo brečet. Mrkněte SEM. 

Komentáře

Doporučeno pro vás