11 životních etap našich pohlavních orgánů – G.cz
Vyhledávání

11 životních etap našich pohlavních orgánů

Naše pohlavní orgány se rodí, dospívají a stárnou s námi.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 17.3.2016, 17:00

Zažívají s námi naše radosti i strasti.

Vagina a její etapy

1. Etapa – nevinnost a čistota

Spokojená vagina. Nemá ponětí, k čemu slouží. Ta sladká nevědomost. Nepotřebuje žádnou větší péči či údržbu. Všude jen hladká a hebká kůže bez chloupků. Jediná starost je, aby se utíralo směrem od ní ven dozadu a ne obráceně.

2. Etapa – začíná menstruace

Kruté vystřízlivění. Nejen, že každý měsíc krvácí, ale navíc začíná zarůstat nevzhledným porostem, po jehož odstranění je vagina často podrážděná. Její dřívější volnost již dávno zkrotila pevná ruka vložky či tamponu. Veškerý elán a entuziasmus je ta tam.

3. Etapa – první sex

Další krvácení. Jako by nestačilo to pravidelné. Navíc bolest a návštěva cizího ztopořeného tělesa oděného v gumovině, které do deseti vteřin uvadlo a bylo vytaženo. Žádná rozkoš, žádná slast. Jen šok, bolest, krev a zvláštní vlhko.

4. Etapa – První vaginální mykóza

Svědění, otok, výtok, pálení. Prostě parádní záležitost. Díky zaváhání v údržbě se změnilo PH a kvasinky vagínu ztrestaly.

5. Etapa – pravidelný sexuální život

Cizí ztopořená tělesa si zde podávají dveře. Některé pobydou déle, jiné zahanbeně do minuty opouští své dočasné stanoviště. Každopádně zde zanechávají pokaždé děsnou spoušť a mnozí se neobtěžují ani s tím gumovým přehozem, takže to tu všechno zaneřádí o to víc.

6. Etapa – porod

Jeden z těch zpropadených ztopořených návštěvníků bez gumového přehozu uspěl a teď se skrz vaginu dere objekt o velikosti pomela otvorem o velikosti limetky. Zlatá mykóza, zlatý první sex, zlaté úplně všechno, co bylo doposud. Po porodu je vagina zdevastovaná víc než po nájezdu haldy nadržených a obdařených černochů na kokainu a viagrách.

7. Etapa – přechod

Kadence návštěv cizích ztopořených těles se rapidně zmenšila. Ve většině případů se zúžila pouze na dočasnou návštěvu jednoho a toho samého poloztopořeného tělesa, jehož výkony jsou tristní. Absence vlhkosti a lubrikovaných sliznic má za následek, že veškerý kontakt s cizím poloztopořeným tělesem bývá bolestivější než za mlada.

8. Etapa – Podzim života

Vagina již nemá žádné návštěvy. Okolí vypadá jako po výbuchu a některé součástky začaly viset a všelijak se pohupovat. Navzdory tomu je zde prostor pro radost a nadšení, neboť žádná menstruace nehrozí, žádná bolest a mykóza nebudou, neboť všechny kvasinky uvnitř zemřely stářím a ani porod nepřipadá v úvahu. Teď už je vagina opět šťastná a spokojená.

Penis a jeho etapy

1. etapa – ještě nestojí

2. etapa – už stojí

3. etapa – už zase nestojí

A TADY se můžete podívat na 26 věcí, které vypadají jako vagina.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu