11 příjemných metod, jak zůstat věrný a vyhnout se ženám! – G.cz
Vyhledávání

11 příjemných metod, jak zůstat věrný a vyhnout se ženám!

Ženy nás peskují kvůli nevěře, ale s kým jsme jim nevěrní? S jinými ženami. Zde je pár rad, jak jejich peskování eliminovat. Nejúčinnější je eliminovat přímo zdroj strastí, tedy ženy.

Radek Kovanda
Radek Kovanda 24.6.2015, 10:00

Na rovinu – co se děje teď v létě venku, je šílené. Ženy na sobě nenosí praktické oblečení, ale takové, které dle jejich názoru zdůrazňuje jejich přednosti. Ano, v tomhle případě uznáváme, že je ženský názor správný. Jenže právě v tomhle případě je taky nepřekonatelně těžké nebýt nevěrný. A vůbec, jak k tomu přijdou chudáci chlapi? Proč nemůžeme my stejně záludně zvýrazňovat svoje mužské přednosti? Nosit třeba kalhoty s obřím poklopcem nebo displej na čele, zobrazující aktuální zůstatek na našem kontě?

Ale dost kňourání, zde jsou slibované metody, jak se vyvázat z vyčerpávajícího kolotoče mezipohlavních her a válek.


1. Tzv. cíleně vyschnout.

Znamená to jistou racionalizaci života, kdy se asexuální, ale uspokojivé činnosti typu příprava a konzumace jídla nebo četba a sledování filmů kombinují se sexuálním, ale uspokojujícím sledováním porna dle aktuální potřeby. Zvyknete si na svůj bezstarostný ‚bezženský‘ režim a nejdéle za pár let už vás opačné pohlaví – a nakonec sexualita vůbec – nebudou zajímat. o-LA-BEAST-EATS-CACTUS-facebookDíky internetu máte dnes pestrou nabídku duševně naplňujících, nesexuálních aktivit, třeba postování fotek a videí z plnění různých čelinžů a sázek na FB a youtube (zde třeba pojídání kaktusů)

2. Odejít k trapistům...

... nebo k jinému kontemplativnímu církevnímu řádu. Jejich sídla bývají uprostřed opuštěné krajiny, bez možnosti připojení k mobilu a internetu, ba i k obyčejnému tranzistoráku. Budete jen mlčet, pracovat a spát v samostatných kójích, které však nemají stěny až ke stropu, takže všichni uslyší, jakmile vás začne ‚svrbět dlaň‘. klst

3. Vzít si příklad z řeckého filozofa a teologa jménem Óriginés

Ten se nechal dobrovolně vykastrovat, díky čemuž člověk sice ztratí kousek sama sebe, ale pak už vnímá jen ty opravdu podstatné věci v životě a nemyslí neustále na to, kde a jak zanořit kus masa do jiného kusu masa. Ano, to se taky dá.

4. Vydat se na dalekou cestu...

... jako Rudolf Krautschneider nebo jiní slavní mořeplavci – strávit o samotě na oceánu mnoho měsíců nebo i let, a pak si na svou samotu tak zvyknete, že vám byť jen sebekratší společnost ženy přijde nepřínosná až otravná.

5. Podobnou metodu lze aplikovat i na suchozemce

Necháte se v listopadu ‚zahrabat sněhem’ někde v horské chatě, kde pak strávíte celou zimu. Za tak dlouhou dobu si člověk uvědomí sám sebe a skutečnost, že život s ženami ve své podstatě nepotřebujete.

chata

profimedia-0173492058

6. Můžete se chovat jako děvkař...

... tedy že oblbnete a následně ojedete, na co přijdete a co dýchá (a co vám podrží). Ne, že by vás to dříve či později začalo unavovat nebo přestalo bavit, jenomže svět (zejména ten český) je malý... a nakonec vám už žádná ‚nedá‘ (šanci), protože si nenapravitelně zničíte svou dobrou pověst.

7. Můžete se schválně zmrzačit.

A nemusíte zrovna hned odněkud skákat a lámat si páteř, abyste skončil ochrnutý od pasu dolů na pojízdném křesle. Stačí dostatečně hodně a dlouho chlastat, kouřit nebo brát drogy (nebo všechno dohromady). Za pár let se vám nejen sníží sexuální apetit, ale navíc si zaděláte na takové finanční a hlavně zdravotní problémy, že budete mít úplně jiné starosti.

tumblr_lsys26RQCd1ql56hio1_1280

8. Metoda, kterou dnes údajně praktikuje někdo na Třinecku...

... konkrétně v okolí obcí Jablunkov, Bukovec a Hrčava; jakkoli je to metoda dosti složitá, zdlouhavá a s dosti nejistým výsledkem – totiž zamilovat se do jedné ženy, vzít si ji a pak s ní zůstat a milovat až do konce života. Proslýchá se, že takoví lidé skutečně ještě dnes existují, ačkoli veškeré snahy o jejich nalezení a zkoumání selhávají.

9. Vystudovat

A pak pracovat v oboru gynekologie nebo ženská psychologie.

SAUDI-ARABIA

10. Přestěhovat se do zemí typu Saúdská Arábie

Tam totiž není přes místní tradiční oděvy nic vidět, čímž eliminujete riziko náhodného vzrušení při pohybu na veřejných prostranstvích.

11. Uvrtat se do čistě chlapského kolektivu

Takového, který se věnuje nějaké fyzicky/duševně vyčerpávající činnosti – rybář v severních mořích, pracovník na ropné plošině, vědec na základně v Antarktidě, horník v dole Paskov před útlumem, legionář (myšleno člen cizinecké legie).

Oil-platformJPG

A proč nežít se ženami?

Protože, co může být hezčího, než kupříkladu sedět na zahradě pod třešní, která v západu slunce zlatozeleně pableskuje, a na rozhraní světla a stínu sledovat včely, jak se vracejí z pastvy s posledním nákladem nektaru do úlu? Ostatně i ty včely to tak dělají. V létě nekompromisně vyhodí z úlu všechny trubce a následující víc jak půl rok prožijí pěkně v pohodě bez nich. A trubci zase bez včel – s jedinou nevýhodou, že jsou mrtví. Takže konečné definitivní řešení je vybít trubce/muže? Ne, nemusejí se rovnou pozabíjet. Navrhujeme je, když ne sterilizovat, tak aspoň izolovat někde v horách, v zimě, v těžko přístupném terénu. A i když si ted ženy budou myslet, jaký že báječný trest pro muže jsme to tady vynalezli, bude to pro nás muže naopak velký balzám a krása nesmírná.

Na druhou stranu, jsou možná ženy, s nimiž byste dlouhodobější a oficiálně posvěcené soužití (případně i -ložení) možná překousli – těchto 10 nejbohatších žen světa, nebo ani to ne?

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články