11 příznaků, že se z vaší milé stává pěkná semetrika – G.cz
Vyhledávání

11 příznaků, že se z vaší milé stává pěkná semetrika

Ať už jste v jakékoliv fázi vztahu, je pravděpodobné, že se u vaší princezny začíná projevovat čubčí gen. Takto poznáte, že jde do tuhého.

1. Uráží vaši rodinu

11giphy giphy.com "Jsi stejnej debil, jako tvůj otec. Nedivím se, že jsi takovej, když se podívám na tvoji mámu." Nejvyšší čas otočit se na podpatku a zmizet tou nejkratší dráhou. Po kom je pak ona?

2. Vyhazuje vám šaty

99volts 99volts.com Ty roztrhané kalhoty potřebujete, až budete vyměňovat olej. A k tomu metalovému tričku s osmi sty dírami máte citový vztah. Pokud vám bez varování nebo skrytě vyhazuje věci, které se jí nelíbí, zkuste jí vyhodit tu příšernou voňavku, ze které vás pálí oči. Schválně, co bude říkat.

3. Nechápe, že na ni občas nemáte náladu

cas_unl_edu cas.unl.edu Muž si občas potřebuje sednout na kámen a přemýšlet. Některé hysterky to berou jako obrovskou křivdu a důvod, proč vám to dát sežrat. Copak nemůžeme mít chvilku klidu?

4. Štvaní a vydírání dětmi

10giphy 4gifs.com Známe takové lidi ze svého okolí. Může to začít podrýváním autority otce, jeho urážkami před dětmi a končit větami typu: "Malou už nikdy neuvidíš. A řeknu jí, co jsi zač." Nebo: "Nechci, aby dopadl jako ty." Jestli má chlap k někomu absolutní loajalitu, je to jeho vlastní krev a do tohoto vztahu se ženská nemá co montovat.

5. Tichá domácnost

Alias ignorování, anglofilní jedinci tomu říkají "Silent treatment." Při debatě tváří v tvář mlčí, při komunikaci na dálku neodpovídá. A vy jste muž, jste zvyklý problémy řešit, ale to jde těžko, když nevíte, o co se jedná. Zeptáte se "Stalo se něco?" nebo "Dojela jsi v pořádku?" a odpovědí je ticho. Přitom stačí cokoliv. "Ano, ne, nevím, neotravuj, už tě nechci nikdy vidět, chcípni na kurděje" - vážně cokoliv.

6. Sochařství

14giphy giphy.com Vychovává si z vás tvárného automatona, který se řídí dle jejích požadavků. Začíná to velmi nenápadně, ústupek sem i tam - ve skutečnosti jde o skryté stupňování a oklešťování vaší důstojnosti. Dokud nejste otrokem. Ve chvíli, kdy dostanete loutkoherecké drátky na zápěstí a kotníky, je už pozdě.

7. Nic než já

Zkouší vás odstřihnout od kamarádů. A pak od rodiny. Ona má být celým vaším světem, primárním arbitrem vkusu, názorů, aktivit, prvním zdrojem informací i kritiky.

8. Prostor pro koníčky

Občas jdete na ryby. Nebo se rýpete v autě, zahrádce, zalétáte si větroněm, jdete s kamarády na motokáry, do sauny nebo na golf - ve všem hledá problém. My ty jejich slepičince také neřešíme, proč nepochopí, že by se nám do podobných věcí neměly motat? Aha, počkat...

9. Bije vás

566giphy giphy.com Tedy, bije... Normální žena vám nikdy neublíží, pokud od ní nedostanete ránu z brokovnice do břicha nebo kopanec do rozkroku. Může do vás mlátit pěstičkami nebo vám zkusit dát facku, ale to ani neucítíte. Důležité však je, že když to zkusí, nemůžete jí oplatit stejnou mincí, protože by pak skončila v nemocnici. Proto jsou tyto pokusy o fyzickou konfrontaci z její strany nanejvýš nefér.

10. Rozhazování vašich peněz

78giphy giphy.com Pokud své milé a zlaté důvěřujete natolik, že spojíte své rozpočty, možná zjistíte, že finance mizí závratným tempem. Zvlášť pokud žijete ve společné domácnosti nebo se "stará o vaše dobro". Ono se vždy najde tolik věcí, které jsou prostě potřeba koupit teď a hned.

11. Je čuně

Nemá být vaší služkou - pokud tedy sama nechce - ale pokud je schopná shnít ve své vlastní špíně, víte, že jste si nevybrali tu pravou do chalupy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články