11 pracovních zkušeností, které si nikdo z nás nechce zapsat do svého životopisu – G.cz
Vyhledávání

11 pracovních zkušeností, které si nikdo z nás nechce zapsat do svého životopisu

Nevím, jak u vás, ale po letech brigád a rádoby pracovních úvazků je ten můj životopis tak nějak, no, jak to říct... Jo, prázdný.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 7.5.2014, 10:15

1. Uklízečka/hospodyňka

housework queerlandia.com Proč se tím nechcete chlubit: Je to jedna z nejvyužívanějších služeb, ale jakmile se o tom někomu zmíníte, hned jste v jeho/jejích očích člověkem, který nebyl schopen dodělat základní školu, nebo bude zkoumat, jestli nejste původem z Ukrajiny. Smutné.  

2. Servírka ve strip clubu

strip kimwetter.com Proč se tím nechcete chlubit: Že jste návštěvníkům nosila panáky mezi svými ňadry moc při pohovorech nezabírá. Leda tak do dalšího strip baru.  

3. Výpomoc na vrakovišti

junkyard-gif Proč se tím nechcete chlubit: Platili vás cigaretami a jídlem. I když jste tam strávili víc jak rok, ostatní to jako normální job brát nebudou.  

4. Roznašeč letáků

1 Proč se tím nechcete chlubit: Zní to podobně jako roznašeč vražedných virů. Jen důchodci dokáží ty hromady nákupních letáků vystát. A s nimi vy pohovor dělat nebudete.  

5. Maskot v dementním kostýmu v obchodních centrech

wtf-japan-gif-mascot-hump Proč se tím nechcete chlubit: Náplň vaší práce bylo v dementních kostýmech chodit sem a tam, poskakovat, dělat "veselé" pohyby, které spíš připomínali akutní potřebu odejít na WC, roznášet létáčky, potit se a být za idiota. Ne, už o tom nikdy nechcete mluvit. Aspoň vám přitom skoro nikdo neviděl do tváře.  

6. Šmejd

door-to-door-salesman Proč se tím nechcete chlubit: Za šmejdy už rovnou označujeme podomní obchodníčky, malé hajzlíky, kteří se vtírají do bytů a domků důchodců. Vynutí si na nich podpis plné moci, přimějí je změnit dodavatele plynu, elektřiny, nakoupit krámy a debility, samozřejmě za "super výhodné" ceny. Na pohovoru to prostě neprozradíte. Protože onen člověk z lidských zdrojů má svou milou babču. Za ni vám dá jednu do držky. A tu novou práci tak jako tak nedostanete.  

7. Model aktů

bachelorette-nudepose Proč se tím nechcete chlubit: Hodinu a půl v rouše Evině/Adamově ve třídě rádoby umělecky nadaných adolescentů. Nehýbali jste se, mlčeli. To není práce, to je exhibicionismus a napůl závislost na alkoholu či drogách, které si určitě hned za těch pár stovek půjdete koupit.  

8. Učitel

tumblr_m64ri3VhJd1r5tdn1 Proč se tím nechcete chlubit: Protože jste byl čerstvé maso, akorát jste vyšel z vysoké. Byl jste tam první den. Poté utekl. Nikdy se nevrátil. Tím se nelze chlubit.  

9. Prostitutka

boydcrowderspiritfingers Proč se tím nechcete chlubit: Upřímně, kdo by se tím chlubil... Raději to změníte na "masérku".  

10. Tajný zákazník

gossip-girl_031213 Proč se tím nechcete chlubit: Byli jste trápením mnoha nešťastných brigádníků. Doteď je vám stydno.  

11. Prodavačka v sex shopu

sex-and-the-city-sex-Shopping-nsfw-1086714 Proč se tím nechcete chlubit: Protože lidé jsou debilové a stále si myslí, že prodavači v sexshopech musí být nutně perverzáci a úchylové. Proč, to je záhadou.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články