fb pixel 11 důvodů, proč přišla na vaši schůzku pozdě – G.cz
Vyhledávání

11 důvodů, proč přišla na vaši schůzku pozdě

Je to už takové pravidlo, že pokud si s ženou domluvíte schůzku (rande) v určitý čas na určitém místě, tak přijde pozdě. Anebo přijde jinam, to je ale už jiný příběh.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 19.6.2018, 08:00

Muži fakt, že ženy přichází pozdě, gentlemansky přecházejí mávnutí ruky, neboť jsou na to už zvyklí. Hlavní je, že vůbec přišla. Nicméně, jaké jsou vlastně důvody jejich pozdních příchodů?

1. Neměla co na sebe.

2. Měla toho na sebe až moc a nemohla si vybrat.

3. Na sebe toho měla tak akorát, ale při odchodu zjistila, že jí boty neladí s náušnicemi, tak se musela komplet převléknout.

4. Když už byla oblečená, tak se prohlížela v zrcadle. A zjistila, že má tlustý stehna, tak se rozbrečela a musela se akutně podívat na Deník Bridget Jonesové a jíst u toho čokoládu.

5. Těsně před odchodem jí volala kamarádka Hanka, aby se zeptala, jestli zítra platí to společné kafe a rozhovor se protáhl na hodinu a půl, jelikož bylo potřeba probrat hrozně moc důležitých věcí, které do zítra prostě nepočkají.

6. Rekonstrukce obličeje v koupelně před zrcadlem pomocí make-upu, krémů, mastiček, tarotových karet a černé magie se nečekaně protáhla kvůli přítomnosti červeného pupínku na čele.

7. Cestou na schůzku procházela kolem prodejny kabelek, tak tam jen na dvě hoďky nakoukla.

8. V koupelně jí praskla žárovka, tak musela volat elektrikáře.

9. Zakecala se se sousedkou, která je hrozná kráva, má hnusný účes a obléká se jako kurva, ale na hodinový pokec dobrý.

10. Musela bezpodmínečně dokoukat Gilmorova děvčata, protože se zrovna ten (nevím, takovej ten bohatej blonďák) pohádal s Rory (to je ta mladší, že jo?) a ona by nepřežila, kdyby nevěděla, jak to dopadlo.

11. Začaly jí krámy (v takovém případě se nemusí už obtěžovat přijít vůbec, protože z toho žádný sex nekouká).

A TADY máte 27 výmluv, proč jste přišli pozdě do práce.

Podobné články

Doporučujeme

Další články