10 způsobů, jak ztratit chlapa přes sms

Dobře, sms už je trochu mimo. Tak třeba přes Messengera nebo WhatsApp. Jak se jednoduše zbavíte nápadníka pomocí zprávy?
 

1. Sdělte mu svůj příběh

Výbornej nápad je psát niternosti do zpráv, ještě lepší nápad je to v případě, že se vás ten frajer na rozvod vašich rodičů fakt neptal.  

2. Odpověď do tří setin vteřiny

Vůbec to nevypadá, že celý den sedíte u telefonu a čekáte, až vám napíše. Připravujete chlapa o adrenalin, vaše chyba.  

3. Resuscitace

Chlapec vám odepsal stručně, jasně, popřál hezký den, nepoložil otázku. Většinou to znamená, že už nemáte nic odepisovat. Ale vy ne, vy se znova pokusíte oživit klidně i půl hodiny mrtvou konverzaci. Je to špatně. beating-a-dead-horse  

4. Sexting

K lechtivé konverzaci je třeba soudnost a na druhé straně drátu chlapa, který o lechtivou konverzaci stojí. O rajcovních fotkách nemluvě.  

5. Mezi pátým a šestým drinkem

Pokud víte, že po pár panácích máte potřebu přiznávat barvu a vylévat srdíčko, poproste kamarádku, ať vám zabaví mobil do doby, než vystřízlivíte.  

6. Nekonečná sdělení

Ráda píšete? To je super. Romány flákněte na papír a schovejte do nočního stolku. Jemu do zpráv pište jen jasně, stručně, věcně. Je to chlap. tamar  

7. Pět zpráv za minutu

Ještě si ani nestihl přečíst tu první a už mu posíláte třetí? Toho chlapa už neuvidíte, s tím počítejte.  

8. Smajlíci

Emotikony jsou jako koriandr. Když to s nima přeženete, chlapec to nemá šanci strávit.  

9. Stíhačka

To, že vám neodpověděl, bude mít důvod. Tady jich máte rovnou 99, určitě si nějaký vyberete.  Netřeba mu posílat dalších třicet zpráv a dožadovat se odpovědi na to, proč neodpověděl.  

10. Vyznáníčka

S nima je asi taky lepší počkat, až se uvidíte. Podle výrazu tváře pak můžete brzdit nebo přidávat. Takhle je to trochu o držku. tumblr_n4dgmpCFZ21qzi80do2_r1_500  

Komentáře

Doporučeno pro vás