10 způsobů, jak se zabavit v letadle

Obrázek uživatele Tomas Marny
19.6.2014, 22:06
Ať už letíte kousek po Evropě, nebo někam daleko, vždy je to po chvíli nuda. Zpestřete si ji následujícími triky.

1. Zkuste si sklopit opěradlo

Ne, nedělejte to neuctivě jako nerudná machna před vámi, ale hezky postupně kousek po kousku poklápějte stále níže a schválně, kam až se dostanete. Pokud letíte ve dvou nebo celá parta, berte to jako soutěž.  

2. Koukejte se z okna

DSCF0266-photobucket.com photobucket.com Tento trik není pro ty, kteří sedí u oken, ale pro ty, kteří jsou od nich daleko. Prostě se naklánějte, nenápadně šťouchejte a nahlas se divte, třeba jak je to moře velké.  

3. Jděte na záchod

o-UNITED-facebook-jumpseattravels.com jumpseattravels.com Vůbec se vám nemusí chtít, ale i tak prostě jděte. Za prvé se projdete a protáhnete, za druhé tam třeba někdo něco zapomněl a za třetí si aspoň můžete představovat, jaké to je na záchodcích v letadle souložit.  

4. Zvoňte na letušky

flight-attendant-call-button-wordpress.com wordpress.com Zazvoňte a slušně požádejte třeba o vodu. Pak třeba o Jamesona. Pak o ubrousky. Pak o oříšky. A nakonec se přiznejte, že si chcete povídat, protože máte hrůzu z létání.  

5. Meditujte

Na dlouhých letech většinou v zábavních systémech najdete meditační hudbu. Pusťte si ji do sluchátek a broukejte si.  

6. Choďte

Prostě courejte uličkou sem a tam, kam až vás letušky pustí. Ostatní se na vás sice po chvíli začnou koukat podezřívavě, ale to nevadí, vy potřebujete zabít čas.  

7. Jděte do kuchyňky

Většinou v zadní části letadla, v těch větších pak na více místech, najdete kuchyňku, kde vám letušky chystají preclíky nebo i teplé pokrmy, pokud máte štěstí. Jděte tam a koukejte na ně, protože se nudíte a vždy jste chtěli dělat stewarda nebo stewardku.  

8. Balte letušky

art-Flight-Attendant-Business-Class-620x349-smh.com.au smh.com.au Balení letušek je taková vyšší dívčí, protože ony jsou na to zvyklé. Když k tomu ale přistoupíte jako k výplni jinak v sedadle stráveného času a není vám líto, že vaši vizitku posléze dotyčná roztrhá a vyhodí, jděte si pokecat.  

9. Zkuste zavést hovor s cizím cestujícím na vedlejším sedadle

Vyzkoušejte si, jak jste společenští a jak se dokážete pobavit s úplně cizími lidmi. A nenechte se odbýt, nezáleží, že on se bavit nechce. Vy chcete!  

10. Zkuste se nebavit s nikým okolo, i kdyby oni tisíckrát chtěli

IMG_1747-blogger.com blogger.com Prostě předstírejte hluchoněmého a zkuste vydržet co nejdéle, dokud to dotyčný, nebo dotyčná nevzdají... Pozor ale, aby oni nehráli stejnou hru, jako vy v předcházejícím bodu.  

Komentáře

Doporučeno pro vás