10 způsobů, jak se zabavit v letadle – G.cz
Vyhledávání

10 způsobů, jak se zabavit v letadle

Ať už letíte kousek po Evropě, nebo někam daleko, vždy je to po chvíli nuda. Zpestřete si ji následujícími triky.

Tomáš Marný
Tomáš Marný 19.6.2014, 22:00

1. Zkuste si sklopit opěradlo

Ne, nedělejte to neuctivě jako nerudná machna před vámi, ale hezky postupně kousek po kousku poklápějte stále níže a schválně, kam až se dostanete. Pokud letíte ve dvou nebo celá parta, berte to jako soutěž.  

2. Koukejte se z okna

DSCF0266-photobucket.com photobucket.com Tento trik není pro ty, kteří sedí u oken, ale pro ty, kteří jsou od nich daleko. Prostě se naklánějte, nenápadně šťouchejte a nahlas se divte, třeba jak je to moře velké.  

3. Jděte na záchod

o-UNITED-facebook-jumpseattravels.com jumpseattravels.com Vůbec se vám nemusí chtít, ale i tak prostě jděte. Za prvé se projdete a protáhnete, za druhé tam třeba někdo něco zapomněl a za třetí si aspoň můžete představovat, jaké to je na záchodcích v letadle souložit.  

4. Zvoňte na letušky

flight-attendant-call-button-wordpress.com wordpress.com Zazvoňte a slušně požádejte třeba o vodu. Pak třeba o Jamesona. Pak o ubrousky. Pak o oříšky. A nakonec se přiznejte, že si chcete povídat, protože máte hrůzu z létání.  

5. Meditujte

Na dlouhých letech většinou v zábavních systémech najdete meditační hudbu. Pusťte si ji do sluchátek a broukejte si.  

6. Choďte

Prostě courejte uličkou sem a tam, kam až vás letušky pustí. Ostatní se na vás sice po chvíli začnou koukat podezřívavě, ale to nevadí, vy potřebujete zabít čas.  

7. Jděte do kuchyňky

Většinou v zadní části letadla, v těch větších pak na více místech, najdete kuchyňku, kde vám letušky chystají preclíky nebo i teplé pokrmy, pokud máte štěstí. Jděte tam a koukejte na ně, protože se nudíte a vždy jste chtěli dělat stewarda nebo stewardku.  

8. Balte letušky

art-Flight-Attendant-Business-Class-620x349-smh.com.au smh.com.au Balení letušek je taková vyšší dívčí, protože ony jsou na to zvyklé. Když k tomu ale přistoupíte jako k výplni jinak v sedadle stráveného času a není vám líto, že vaši vizitku posléze dotyčná roztrhá a vyhodí, jděte si pokecat.  

9. Zkuste zavést hovor s cizím cestujícím na vedlejším sedadle

Vyzkoušejte si, jak jste společenští a jak se dokážete pobavit s úplně cizími lidmi. A nenechte se odbýt, nezáleží, že on se bavit nechce. Vy chcete!  

10. Zkuste se nebavit s nikým okolo, i kdyby oni tisíckrát chtěli

IMG_1747-blogger.com blogger.com Prostě předstírejte hluchoněmého a zkuste vydržet co nejdéle, dokud to dotyčný, nebo dotyčná nevzdají... Pozor ale, aby oni nehráli stejnou hru, jako vy v předcházejícím bodu.  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články