fb pixel 10 základních pravidel pro močení na veřejnosti – G.cz
Vyhledávání

10 základních pravidel pro močení na veřejnosti

Přírodě člověk neporučí. Může se to stát každému. Potřebujete akutně močit, ale záchody v nedohlednu.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 24.2.2017, 09:20

Nedá se nic dělat, musíte potřebu vykonat na veřejnosti. Pro tyto činnost existuje několik nepsaných pravidel, kterých je třeba se držet.

Muži

1. Je potřeba močit vždy zády k lidem. Při močení na veřejnosti je nepřípustné močit čelem k lidem, popřípadě se kolemjdoucím dívat do očí.

2. Výhodou je absorpční povrch. Tedy takový, do kterého se moč ihned vsákne. Přímo se nabízí nějaký trávník, nebo třeba pás keřů. Rozhodně není vhodné močit na chodník. Pak to všude teče a vytváří nevzhledné kaluže.

3. Není vhodné během močení pomočit záměrně menší živočichy jako třeba drobné ptactvo, hlodavce nebo jezevčíka ve svetříku.

4. Ačkoliv se vám hodně chce, nezanedbávejte kvalitní výběr místa. Trávník mezi paneláky daleko od cesty je v pořádku. Dětské hřiště, kde si hrají děti, v pořádku není. Rovněž není úplně stoprocentní pomočit vstupní dveře policejní stanice nebo rovnou policistu.

5. Slušně vychovaný muž, který se chystá močit, se nejprve rozhlédne, zda v jeho okolí nejsou cizí lidé. Sice vám to může být ukradené, ale je to prostě slušnost.

6. Pozor na boty.

7. Po močení je třeba dát pozor na oklepání. Pamatujte, že jste pořád na veřejném prostranství, takže délka a kandence oklepávání by neměla přesáhnout onu hranici mezi ještě oklepáváním a už masturbací.

8. Základ je diskrétnost. Tedy vytáhnout penis nepozorovatelně například poklopcem. Sundávat si kalhoty i spodní prádlo a vystavit tak světu na odiv celý zadek, je nepřípustné.

Ženy

1. Při močení na veřejnosti si musí žena nejprve vždy sehnat kamarádku, která před ní během akce bude držet bundu, aby na ni nebylo vidět.

2. Pamatujte, že na rozdíl od mužů, ženy nemohou močit diskrétně a chtě nechtě jdou kalhoty i spodní prádlo ke kolenům. V tom případě pozor na žahavé rostliny, potažmo trny.

A TADY se můžete podívat, kterak ve sněmovně prošel zákon o zákazu močení ve stoje u mužů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články