10 věcí, na které můžete doma šlápnout a přivodit si bolest – G.cz
Vyhledávání

10 věcí, na které můžete doma šlápnout a přivodit si bolest

Vidlička patří do pusy a ne do chodidla šlápnout doma na dikobraza je poměrně smůla Víčka jsou pro nemocné děti a ne na šlapání Největší zlo + DALŠÍ 1 FOTKA

Média jsou dnes plná politiky a přitom se zapomíná na ty nejdůležitější věci. Ano, mluvím o tichém zabijákovi, tedy předmětech u vás doma na podlaze, na které můžete šlápnout a přivodit si tím bolest.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 16.6.2018, 14:47

Jako pravý žurnalista bedlivě sleduji současné dění a snažím se zachytit každé Milošovo klopýtnutí či bonmot na hraně senility a nactiutrhačství. Při výkonu mého zaměstnání často přešlapuji, jako ostatně mí kolegové publicisté, na místě. Při jednom mém pravidelném přešlapování jsem šlápnul kostičku lega, čímž jsem si přivodil bolest. V ten moment mi to došlo. Život tam venku je o něčem jiném než o Zemanovi. Život tam venku je o tom čumět pod nohy a nešlapat na lego. Pojďme se nyní podívat na nejčastější předměty, na které můžete doma šlápnout.

1. Kostička lega, krabice od lega, figurka z lega anebo postavička ze Star Wars z lega v životní velikosti.

2. Hřebík, připínáček anebo šroub. V podstatě jakýkoliv němý svědek vašeho neumětelství, kdy jste se snažili přibít například plovoučku k podlaze nebo tak.

3. Křeček. To si nepřivodíte fyzickou bolest, ale zabolí vás to u srdíčka, když si rozšlápnete křečka.

4. Kus cihly. Za předpokladu, že se vám doma po podlaze válejí kusy cihel.

5. Plastové víčko od petlahve. Víčka se mají sbírat na nemocné děti a ne se válet u vás po podlaze.

6. Samurajský meč. V případě, že jste Tomio Okamura a máte po domě poházené samurajské meče.

7. Příbor. Nejlépe vidlička. A to, jestliže jste čuňata a žerete na zemi anebo máte Parkinsona a předměty vám vypadávají z rukou.

8. Jakákoliv hračka. Pokud jste rodič malého dítěte, tak víte, že existuje přesně 876 dětských hraček, na které se dá šlápnout a bolí to.

9. Střepy. No ano. I na střepy se dá šlápnout. Stačí rozbít skleničku a místo toho, abyste vyluxovali, to jenom zametete. Můžete se vsadit, že nějaký ten střípek na zemi zůstane.

10. Dikobraz. Za předpokladu, že vám po bytě pobíhá dikobraz.

A tady máte 7 největších bolestí, jaké může člověk zažít.

Podobné články

Doporučujeme

Další články