fb pixel 10 věcí, na které můžete doma šlápnout a přivodit si bolest – G.cz
Vyhledávání

10 věcí, na které můžete doma šlápnout a přivodit si bolest

Vidlička patří do pusy a ne do chodidla Šlápnout doma na dikobraze je poměrně smůla Víčka jsou pro nemocné děti a ne na šlapání Největší zlo + DALŠÍ 1 FOTKA

Média jsou dnes plná politiky, a přitom se zapomíná na ty nejdůležitější věci. Ano, mluvím o tichém zabijákovi, tedy předmětech u vás doma na podlaze, na které můžete šlápnout a přivodit si tím bolest.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 16.6.2018, 14:47

Jako pravý žurnalista bedlivě sleduji současné dění a snažím se zachytit každé Milošovo klopýtnutí či bonmot na hraně senility a nactiutrhačství. Při výkonu mého zaměstnání často přešlapuji, jako ostatně mí kolegové publicisté, na místě. Při jednom mém pravidelném přešlapování jsem šlápnul na kostičku lega, čímž jsem si přivodil bolest. V ten moment mi to došlo. Život tam venku je o něčem jiném než o Zemanovi. Život tam venku je o tom čumět pod nohy a nešlapat na lego. Pojďme se nyní podívat na nejčastější předměty, na které můžete doma šlápnout.

1. Kostička lega, krabice od lega, figurka z lega anebo postavička ze Star Wars z lega v životní velikosti.

2. Hřebík, připínáček anebo šroub. V podstatě jakýkoliv němý svědek vašeho neumětelství, kdy jste se snažili přibít například plovoučku k podlaze nebo tak.

3. Křeček. To si nepřivodíte fyzickou bolest, ale zabolí vás to u srdíčka, když si rozšlápnete křečka.

4. Kus cihly. Za předpokladu, že se vám doma po podlaze válí kusy cihel.

5. Plastové víčko od pet lahve. Víčka se mají sbírat na nemocné děti, a ne se válet u vás po podlaze.

6. Samurajský meč. V případě, že jste Tomio Okamura a máte po domě poházené samurajské meče.

7. Příbor. Nejlépe vidlička. A to, jestliže jste čuňata a žerete na zemi, anebo máte Parkinsona a předměty vám vypadávají z rukou.

8. Jakákoliv hračka. Pokud jste rodič malého dítěte, tak víte, že existuje přesně 876 dětských hraček, na které se dá šlápnout a bolí to.

9. Střepy. No ano. I na střepy se dá šlápnout. Stačí rozbít skleničku a místo toho, abyste vyluxovali, to jenom zametete. Můžete se vsadit, že nějaký ten střípek na zemi zůstane.

10. Dikobraz. Za předpokladu, že vám po bytě pobíhá dikobraz.

A tady máte 7 největších bolestí, jaké může člověk zažít.

Podobné články

Doporučujeme

Další články