fb pixel 10 věcí, které zažijete se psem v kanceláři – G.cz
Vyhledávání

10 věcí, které zažijete se psem v kanceláři

Všechno mu prý dovolíte, špatně ho krmíte, neumí prý poslouchat... Je snad váš pes dítě?
Zdroj: huffingtonpost.com

Říká se, že když je milujete, není co řešit. Ale ne každý ve vaší kanceláři je zapálený pejskař.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 5.12.2016, 16:00

Každý pejskař jásá (částečně úlevou), když si s sebou do práce může brát svého psího kamaráda. Ovšem jedna věc je psa mít doma, druhá zase v kanceláři, kterou s vámi musí sdílet řada kolegů.

1. Závan smradu „mokrého psa“ se protáhl pod nosy kolegů. Tušíte, že to jsou vaše zapařené nohy, které jste po dlouhé chvíli vytáhli ze zimních bot - ale naštěstí to můžete svést na svého psa. A všechno bude v pořádku.

2. Minimálně dvakrát váš nejmilejší kamarád ojede nohu té krásné recepční z přízemí.

3. Budete muset často navštěvovat veterináře. Váš pes totiž u oběda dělá oči na kolegy a ti ho krmí vším možným. Trpí tedy zácpou, nebo ještě líp, průjmem.

4. Při příchodu do práce se k vašemu psovi seběhnou kolegové/čoklomilové a minimálně hodinu se od něj neodtrhnou. To vše doprovází obdivné výkřiky, šišlání a cvakání foťáků, když si s ním pořizují selfíčko.

5. Všude jsou chlupy. Na vaší židli, na židlích vašich kolegů, křeslech, gaučích v chill zóně, prostě všude. A všichni vědí, od koho to pochází.

6. Psa jste s sebou brali proto, aby doma neměl dlouhou chvíli a nepočůrával vám koberec. V kanceláři jste ale tak zabraní do práce, že na nějaké venčení prostě nemáte v jisté chvíli pomyšlení. A tak je načůráno a naděláno i v kanclu. Pokud budete mít zrovna kliku, najde to váš šéf.

7. Protože si ho ve chvíli největší uzávěrky výjimečně nikdo nevšímá, začne váš pes ničit kancelářské potřeby. I kolegové/čoklomilové, kteří ho to té doby milovali, ho budou - ne, vlastně přímo vás nesnášet.

8. Minimálně jeden kolega vašeho psa k smrti nesnáší a protestuje vždy, když se k němu chlupáč rozeběhne, aby ho pozdravil. Každý smrad, který pes (nebo kdokoliv jiný) vypustí, hlasitě s nadávkami okomentuje.

9. Kolegové se budou plést do jeho výchovy. Budou vás ujišťovat, že jste v přístupu ke svému psovi příliš laxní a měli byste se poradit s profesionálem. Tím ale záplava rad a tipů neskončí, jen ji odstartuje.

10. Kuřáci odběhnou na kuř pauzu a nekuřáci ve chvilce volna mezi projekty nedělají nic jiného, než že se mazlí a hrají si s vaším psem.

11. Když jste si přivedli psa vy, učiní tak do blízké doby další z kolegů. A nastane brajgl, kdy se znásobí všechny výše uvedené body.

12. Šéf vás srovnal do latě za nevydařený projekt. Je vám nanic a přáli byste si, aby už ten den konečně skončil. Ale pak k vám přijde váš pes, podívá se na vás, zavrtí ocasem a vám je jasné, že je to všechno v pořádku a vlastně se nic hrozného neděje.

A TADY máte skvělý videoseriál s psí doktorkou, která vám poradí, jak se se psem správně rozloučit.

Podobné články

Doporučujeme

Další články