fb pixel 10 věcí, které musíte na Facebooku dělat, aby vás měli všichni rádi a uznávali vás – G.cz
Vyhledávání

10 věcí, které musíte na Facebooku dělat, aby vás měli všichni rádi a uznávali vás

Zdroj: profimedia.cz

Jak jistě víte, tak Facebook je důležitější než život tam venku. Na Facebooku můžete být někdo. Váš hlas může být konečně vyslyšen a vy můžete mít zástupy fanoušků, přátel a sledujících.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 14.1.2018, 09:00

Co musíte udělat proto, abyste byli na Facebooku nejen oblíbení, ale rovněž originální?

1. Teď při volbách říkejte všem lidem, koho mají volit. Lidé to mají rádi, když jim říkáte, koho mají volit.

2. Pokud jste již splnili bod jedna, tak nyní je čas napsat, že kdokoliv nebude volit kandidáta jako vy, tak je nejspíš kretén, protože to jinak snad ani není možný.

3. Nezapomeňte to taky občas odlehčit. Dejte na Facebook fotku toho, co zrovna večeříte. Fotit si jídlo je největší pecka.

4. Vyhledávejte po diskusích lidi s opačným názorem, než máte vy (to je jedno na co) a okamžitě se s nimi začněte hádat. Hádání s roztržky jsou totiž na Facebooku zásadní.

5. Už jste dávali fotku toho jídla? Že ano? Tak to udělejte znovu. Fotek jídla na Facebooku není nikdy dost.

6. Pokud je pondělí, nezapomeňte napsat všem, že je pondělí, ale pokuste se to napsat tak nějak zhnuseně. Například: „Ach jo, zase pondělí. Zase práce“, připojte smutného smajlíka a budete hvězda.

7. Pokud venku sněží, okamžitě to napište na Facebook, než vás někdo předběhne. Lidé na Facebooku si zaslouží vědět, že venku sněží a zaslouží si to vědět od vás.

8. Pokud máte psa, tak ho vyfoťte, jak třeba sedí na zemi a dejte to na Facebook s heštegem miláček. Pokud máte malé dítě, tak ho vyfoťte, jak sedí na zemi a dejte to na Facebook s heštegem miláček.

V podstatě máte-li doma cokoliv, co dýchá a občas se to pohne, tak to vyfoťte a říkejte tomu miláček.

Lidé si budou připadat, že tu radost z miláčka sdílí s vámi a navíc konečně uvidí na fotce na vlastní oči psa anebo dítě, které ještě nikdy v životě neviděli.

9. A co to jídlo? Jenom tři fotky za den? Sakra, neflákejte to. Vyfoťte si třeba jogurt nebo tak. Facebook je z padesáti procent financován fotkami jídla. Copak chcete, aby Facebook skončil?

10. Komentujte fundovaně politiku, ekonomiku nebo třeba i vesmírný program. Důležité je mít v oboru co nejméně znalostí. Pamatujte, že kde nejsou znalosti, nahradí to hravě selský rozum a pocity.

A tady zjistíte, že Facebook je rájem moderních pedofilů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články