10 věcí, které jsme nesnášeli jako děti a v dospělosti naopak milujeme – G.cz
Vyhledávání

10 věcí, které jsme nesnášeli jako děti a v dospělosti naopak milujeme

Čas. Krom pevnosti prsou a hustoty vlasové pokrývky mění i naše preference.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 1.5.2014, 12:56

1. Spánek po obědě

naptime tumblr.com Jako malí jsme nesnášeli, když nás ve školce jako stádo nahnali do postýlek a muselo se povinně chrnět. Otrava, vždyť jsme mohli ten promarněný čas využít ke hře. Dnes s radostí klidně prochrápeme část dne.  

2. Okurky (a všechno ostatní zeleninové svinstvo)

cucumber tumblr.com Okurky jako příloha k obědu, dělá si srandu?! A to to musíme sníst, jinak nás nepustí ven?! To není fér! Pak jsme o pár let později přišli na existenci tzatziky. A svět se změnil.  

3. Holky

girls tumblr.com "Jako malý jsem nesnášel holky. Nesnášel jsem i svou mámu. Teď mám holky rád. Dokonce jsem začal mít rád i mámu. Především tu tvou."  

4. Krajinky a scenérie

landscape tumblr.com Na rodinných výletech vaši staříci vždycky vzdychali nad krajinkami a vyplýtvali na ně všechny baterie ve foťáku. Prostě jste tomu nerozuměli. Vždyť tam jsou jen stromy, pole, krávy...  

5. Sex

aroused tumblr.com Ten neskutečný děs, když nám došlo, co spolu rodiče o samotě vlastně dělají. Teď bez sexu většina z nás nemůže být. Ale snažíme se přitom důsledně na rodiče nemyslet.  

6. Roadtripy

roadtrip tumblr.com V autě jsme byli namačkaní, koukat z okýnka byla nuda, číst knížku jsme si nemohli, protože se nám z toho dělalo v autě špatně, potili jsme se, měli žízeň... Rodiče nás prostě vědomě mučili.  

7. Nářez na zadek

spank sodahead.com Lehce to v průběhu let změnilo svůj účel.  

8. Sledování večerních zpráv

news mycandylove.com Zpravodajská černá kronika Novy a Primy je dnes večerníčkem na dobrou noc.  

9. Sprchování

shower gurl.com "Sprchovat se?! Ne, naposled jsem to dělal před čtyřmi dny, nechci!"  

10. Být mladí

young tumblr.com Rodiče nás samotné nepouštěli do parku. Nesměli jsme si koupit cigarety, pivo. Na mnohé zvědavé otázky jsme dostávali odpověď: "To tě nemusí zajímat, jsi na to moc malej." Škoda, že to nejde vrátit. Ty cigarety a alkohol bychom za to občas klidně obětovali. Proboha, proč nám někdo nezakáže pít. Vždyť to ráno tak bolí!
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články