fb pixel 10 věcí, které dnešní ženy potřebují mít a používat, aby přežily – G.cz
Vyhledávání

10 věcí, které dnešní ženy potřebují mít a používat, aby přežily

Zatímco dříve ženám stačil šátek, zástěra, vědro vody a manžel, který se dožije alespoň třiceti let, dnešní ženy mají na život mnohem větší nároky.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 24.3.2018, 08:29

Svět se mění a ženy se mění s ním. Dneska žena s vědrem vody a zástěrou nepřežije tam venku ani jeden den. K tomu, aby žena mohla ráno vstát z postele a večer do té samé postele mohla znovu živá a zdravá ulehnout, bezpodmínečně potřebuje následující věci.

1. Minimálně dvacet tři kilo bot (dvacet tři kilo bot je hraniční meze, pod kterou ženy strádají, jsou zmatené a světloplaché).

2. Minimálně jednou měsíčně nový účes. Bez nového účesu každý měsíc se stane terčem posměchu a šikany jiných žen. Jedná se o účesošikanu.

3. Krém, gel, mléko, no prostě něco v tubě nebo lahvičce proti celulitidě.

4. Padesát prázdných kabelek a jednu kabelku, kde je sedm rozsypaných pilulek ibalginu, dva erární tampony, šestnáct zmuchlaných papírových kapesníčků, peněženka, čisté kalhotky či ponožky, sluchátka, několik účtenek od bůhvíčeho, malá prázdná plastová lahev od neperlivé vody a jeden tajemný předmět, který je v kabelce odjakživa a nikdo neví, co to je, ale lepší bude to tam raději nechat.

5. Patery sluneční brýle, přičemž žena nosí jenom jedny a ty zbylé čtvery jsou někde uklizené a nikdo neví kde.

6. Osm litrů tekutiny na čištění pleti, neboť podle všeho jsou ženy původně nečisté.

7. Čtyři různé elektrické přístroje, které ženy nějakým způsobem používají na vlasy, ale ani jeden z nich není fén.

8. Velké balení tamponů nebo vložek, které je umístěné buď vedle záchodové mísy na zemi anebo rovnou položené na nádržce záchodu. Nikde jinde to balení být nemůže. Pokud dá žena balení tamponů do skříňky, hrozí, že žena zemře.

9. 346 různých přípravků na ksicht a přilehlé partie.

10. Víc nehtů, než mají prstů. Tyto nehty bývají ještě zabalené a připravené kdykoliv použít. Stačí nalepit a už si nikdy v poklidu neutřete zadek.

Pokud žena nemá náhradní nehty při ruce, není nic jednoduššího, než si skočit ke svému osobnímu Asiatovi, který za pár stovek vykouzlí na ruce ženy parádní gelové drápy.

Není úplně objasněno, proč si ženy nechávají dělat dlouhé a barevné hnusné nehty. Odborná veřejnost se však přiklání k názoru, že dlouhé nehty mají ženy proto, aby tak mohly lépe skolit gazelu nebo antilopu.

A tady máte 13 obyčejných věcí, které ženy v sexu prostě chtějí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články