fb pixel 10 věcí, co by se staly, kdyby světu vládly ženy – G.cz
Vyhledávání

10 věcí, co by se staly, kdyby světu vládly ženy

Všechny zaryté feministky se můžou klidně stavět na hlavu, ale nezmění nic na tom, že světu vládnou muži.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 7.4.2016, 07:50

Svět je v režii mužů. Ženy sice občas vystrčí drápky, ale je to jen takový výkřik do tmy. Nicméně, co by se stalo, kdyby ženy ten svět opravdu řídily?

1. Politika

Na celosvětové i státní úrovni by byla všude demokracie. Političky by chodily do parlamentů, kde by vášnivě diskutovaly o účesech a pomlouvaly by muže.

Zasedání poslanecké sněmovny by trvalo klidně i týden v kuse, jelikož každá z žen by mermomocí chtěla k řečnickému pultu vyprávět, jaký měla den.

Místo schvalování zákonů by političky mluvily o svých pocitech.

2. Hladomor

Hladomor by byl pořád, akorát by se mu říkala dieta a byly by na něj reklamy v televizi.

3. Znásilnění

Pojem znásilnění by zůstal zachován, akorát by se změnila jeho podstata. V podstatě by se jednalo o násilný akt komunikace. Uvedeme příklad: nebohý a bezbranný muž, který si v noci krátí cestu domů přes park, je náhle napaden agresivní ženou. Zkouší chvilku vzdorovat, ale po té, co na něho žena vytáhne nůž, se již muž nebrání. Žena nebožáka zatáhne do křoví a tam na něm proti jeho vůli vykoná komunikaci. Tedy, že mu pod hrozbou násilí bude vyprávět, jak se dnes měla a že ta kráva Věra má nový účes. Znásilnění může trvat i několik hodin. Nebohý muž si z této nehezké zkušenosti odnese nejen šrámy na těle, ale i na duši.

4. Školství

Od tradičních předmětů, jakými jsou například matematika či fyzika, by se upustilo. V běžném životě to přeci není potřeba. Vznikly by nové studijní obory jako malování na sklo, dělání bižuterie z korálků, naslouchání, žehlení, porozumění nebo manikúra.

Klasické známkování by bylo nahrazeno obrázky zvířátek. Místo vysokoškolského diplomu by úspěšný absolvent dostal zvířecí omalovánky.

5. Módní policie

Módní policie by byla regulérní policií se všemi pravomocemi. Mohla by na místě uložit blokovou pokutu, pokud někomu neladí svetr se šálou. V případě, že se někdo proviní proti módě opravdu markantně (ponožky v sandálech), mohla by módní policie na místě uložit i blokovou popravu. Tedy dotyčného kriminálníka na místě bez soudu sprovodit ze světa.

6. Novoroční projev prezidentky

Novoroční projev prezidentky by trval celý rok a byl by mu vyhrazen celý jeden televizní kanál.

7. Války

Války by nebyly. Pokud by dvě země byly mezi sebou ve při, tak by akorát spolu nemluvily a navzájem by se pomlouvaly u jiných zemí.

8. Průmysl

Veškeré pozornost celého světa by se zaměřila převážně na kabelkový průmysl. Ačkoliv by se to mohlo zdát nemožné, v jižní Africe by byly zřízené kabelkové doly, kde by otroci (muži) těžili kabelky.

9. Doprava

Chodilo by se pěšky, protože ženy neumí řídit.

10. Věda, výzkum a zdravotnictví

Vědkyně by konečně nalezly lék proti menstruaci. Na všechno ostatní by stačil Ibalgin.

A TADY se dozvíte, proč jsou muži lepší než ženy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články