10 typů exotů, které potkáte na třídním srazu – G.cz
Vyhledávání

10 typů exotů, které potkáte na třídním srazu

Od maturity nebo základky to máte deset, dvacet, třicet let - je čas vyfiknout se a hurá na sraz! Koho tam potkáte?

 

1. Zasloužilá matka

56445bcda74a78f5d8dfff370b012436 http://www.faniq.com Už odmala bylo jejím cílem nechat se co nejdřív nakrýt. Teď má kopu dětí a pravděpodobně nikdy nebyla zaměstnaná. Vytáhne sbírku fotek uslintaných mimin a společně se spolužačkami se pitvoří nad fotkami prvních krůčků zoubků a bobků. Případně dá všem přednášku o očkování a domácích porodech.  

2. Páreček

giphynfhk ewwitsgeorge.tumblr.com Začali spolu chodit už na škole, vzali se a pořád jsou spolu. Když jeden nebo druhý odejde na záchod, poslechnete si, jak ona ztloustla, on zfotrovatěl a možná budete dávat tipy na dobrého rozvodového právníka.  

3. Starý mládenec

giphyasd giphy.com Může se na srazu vykropit, jak zákon káže a skutečně si ho užít - ostatní mu tiše závidí, pokud tedy zrovna mimo doslech nepochybují o jeho sexuální orientaci.  

4. Třídní sportovec

bm wikimedia.org Miláček tělocvikářů, který zamlada exceloval v desetiboji, trhl školní rekordy ve skoku do dálky a běhu plus vedl fotbalové mužstvo. Teď se bojí pohnout, aby mu neluplo v zádech nebo si nevyhodil žebra při každém prudším pohybu.  

5. Šprt

giphysdfg giphy.com Něco jako Bohoušek z knížek od Vojtěcha Steklače. Snaživec, bonzák a jedničkář. Vystudoval vysokou, ale se svou krysí povahou to dotáhl maximálně na podržtašku vedoucího v továrně na konzervy. Ze srazu mizí jako první, protože není komu prásknout, že se spolužáci zase opili.  

6. Rozvedená

giphydrzhkj mrchristianbale.tumblr.com První manžel jí utekl s barmankou, druhý se striptérkou a poslední nápadník se zamiloval do její dcery. Bude vám tvrdit, že silná ženská chlapa nepotřebuje, po hodině je zlitá pod stolem a chroptí, že jí nikdo nemá rád.  

7. Ajťák

giphyfdsjs giphy.com Místo aby s vámi a partou zkoumal, kde vám nalejou bez občanky, ležel v knihách a vrtal se v počítačích. Teď je šéfem zabezpečení u nadnárodní firmy a za ženu si vzal Japonku jako ze svých oblíbených manga komiksů.  

8. Třídní krasavice

giphysfgh giphy.com Na základce prodávala klukům pusu za pět korun, na střední si mohli za stovku plus svačinu sáhnout na prsa - s chlapy to vždycky uměla. Pochlubí se fotkami z exotické dovolené s miláčkem a audinou, kterou jí koupil. Šikovná holka, přitom jste ji ještě před pár lety viděli v pornu a katalogu německých privátů...  

9. Průšvihář

giphyskja giphy.com Dostal několik třídních důtek za to, že pomaloval dveře sborovny kosočtverci, spolužákovi naplival do svačiny a jednou přinesl na hodinu živého holuba. S teorií "čtyřka je taky známka" prolezl celou školu, teď úspěšně podniká, je svým pánem a všichni mu mohou svorně políbit... Jako kdysi na škole.  

10. Třídní učitelka

giphyvsh nycgirlsmind.tumblr.com "Já věděla, že z vás nic nebude!"
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články