10 stop žen v mužském čase

Jak vypadá a jak dlouho trvá životní cyklus žen v životě muže? V jeho životě může figurovat více žen najednou, stejně jako v životě žen hraje roli vícero mužů. Jejich životní cykly mohou být různého typu a mohou se různě překrývat.
 

1. Krátká známost na dlouho

Znáte ji už dlouho ze školy nebo z práce. Tu a tam jste se bavili. Na večírku jste spolu mluvili víc, protože byla jediná, která se nebavila s nikým jiným. Šli jste k ní domů. Tam jste ji poměrně pracně dostal do postele. Na chvíli jste usnul, ale kolem páté ráno jste se raději vytratil domů, protože jste se bál, že přítelkyně by prudila. Následně jste se občas bavili, ale nespali jste spolu. Pak jste ztratil kontakt. tumblr_inline_mstlcrgwye1qz4rgp  

2. Krátká známost na krátko

Seznámil jste se s ní na večírku, protože byla jediná volná. Šli jste k ní domů. Tam jste ji poměrně pracně dostal do postele. Na chvíli jste usnul, ale kolem páté ráno jste se raději vytratil domů, protože jste se bál, že přítelkyně by prudila.  

3. Závan větru

Sympatická dívka, která vás zaujala na ulici. Zamiloval jste se do ní. Nenašel jste odvahu ji oslovit. Nevíte, jak se jmenuje. Prošla jen kolem. Už ji nikdy nepotkáte.  

4. Naprostá pohoda

Zkusil jste to na ni jen tak ze sportu. Brzy jste zjistil, že i ji sex baví. A hlavně že nepoužívá to odporné klišé „já už ale někoho mám", třebaže už někoho má. A tak se čas od času, jak to povinnosti a situace dovolí, setkáváte, a pořádně a radostně se spolu vyspíte, i když oba „někoho máte".  

5. Konečná

Zkusil jste to na ni jen tak ze sportu. Pak jste spolu nějaký čas chodili. Časem nějakým způsobem otěhotněla. Tak jste s ní už nějakým způsobem zůstal. tumblr_inline_nakn9zRzsb1s8yy8r  

6. Hysterka

Pozval jste ji ,na kávu'. Naštěstí si dala i víno, takže se vašim řečem smála a skončilo to ohmatáváním. Druhý den jste se viděli zase. Vypadalo to hrozně nadějně, jenže pak najednou ochladla, že prý to nemá cenu a že konec. Trochu jste byl sice zklamaný, ale není každý den posvícení. Za týden se ozvala sama. Došlo vám, že to je další hysterka, které to takto dělají. Přesto jste s ní začal chodit. Zhruba za čtrnáct dnů vás začala nudit. A pak štvát. A pořád dolézala! Bylo to pracné, ale nakonec jste ji přece jen setřásl.  

7. Klasika

Balení, soulož, měsíc častá soulož, po třech měsících společné bydlení, pak rutina, pak jste si našel jinou, pak se to provalilo, rozchod, usmíření, rutina, a pak postupný rozchod z nudy. Výsledek? Úleva, že zas žijete.  

8. Dlouhá kniha

Ještě na střední jste spolu chodili, ale nespali. Vy jste chtěl, ale ona ne. Což vás dost štvalo. Pak jste hned stejně šli každý jinam. Nato jste ji potkal po letech, kdy postupně vystřídala několik vztahů' a skončila bez chlapa. Začaly jí už houkat biohodiny a tak se velmi ochotně s vámi vyspala. Vy cítíte silné zadostiučinění! Ještě párkrát jste s ní souložil, než za měsíc dva zjistila, že s ní opravdu dítě nechcete. Že s ní nechcete ani chodit, ani nic. Pak už se vám neozvala. Tento cyklus může být i bez prvku pomsty - prostě se po letech zase společně spí. tumblr_mnou0m2pIx1s0l78eo1_500  

9. Počátek

Znáte se prakticky od narození, ve čtrnácti spolu začnete spát. Je to velká a dlouhá školní láska. I rok po střední vydrží, vaše přítelkyně pak zjišťuje, že jsou i zábavnější a vyzrálejší muži než vy. Rozchod je bolestný. Pak ale s radostí zjišťujete, že existují také ženy, kterým anální sex nevadí.  

10. Výborná dohoda

Vzájemná komunikace se omezuje jen na ujištění se o společné vůli v dalším postupu. Pak se jen souloží. Je jedno, zda zdarma, nebo za peníze. S ukončením soulože je záležitost skončena.  

Komentáře

Doporučeno pro vás