fb pixel 10 případů, kdy Simpsonovi předpověděli budoucnost: od Trumpa až po Apple Watch – G.cz
Vyhledávání

10 případů, kdy Simpsonovi předpověděli budoucnost: od Trumpa až po Apple Watch

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

První epizoda kultovního seriálu Simpsonovi byla odvysílána přesně před 29 lety, 17. prosince 1989. Seriál, který má letos již neuvěřitelných 30 řad několikrát předpověděl budoucnost. Občas to vypadá jako vtipná náhoda, ale z některých předpovědí vyloženě mrazí. A jak to bylo s tím Donaldem Trumpem?

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi 17.12.2018, 13:19

Novináři si popletli scénky s Trumpem

Určitě jste četli několik článků, jak Simpsonovi do posledního detailu předpověděli Trumpovo prezidentství - ona to tak úplně není pravda. V epizodě Nebárt se budoucnosti z roku 2000 je řečeno, že budoucí prezidentka Líza Simpsonová se musí vyrovnat s velkým zadlužením, které jí zanechal její předchůdce Donald Trump. Jedná se o narážku na Trumpovy první pokusy o prezidentskou kandidaturu - tvůrcům prostě přišla představa světově známého miliardáře v Bílém době vtipná.

Scénka, kterou někteří novináři vydávali za "děsivou předpověď Trumpova prezidentství" vznikla ale až v roce 2015, právě jako parodie na Trumpovo prohlášení, že hodlá kandidovat v roce 2016 na prezidenta Spojených stáů. Takže zas tak žhavé to s tou předpovědí nebylo. Ale na druhou stranu, jestli se po Trumpovi stane Líza Simpsonová první americkou prezidentkou, tak to zas tak špatné nebude.

A tady si přečtěte o tom, jak se Emily Blunt pokusí oživit Mary Poppins.

Podobné články

Doporučujeme

Další články