fb pixel 10 podivných předmětů, které se mužům objeví v bytě poté, co si k sobě nastěhují ženu – G.cz
Vyhledávání

10 podivných předmětů, které se mužům objeví v bytě poté, co si k sobě nastěhují ženu

Dominik Landsman
Dominik Landsman 2.4.2016, 12:43

Muži a ženy, ač patří ke stejnému živočišnému druhu, používají ke svému životu řadu rozdílných pomůcek. Objektivně lze potvrdit, že ‚pomůcek k přežití a fungování‘ mají ženy mnohem více. A po sestěhování se s mužem si je všechny přitáhnou s sebou. Proto není divu, že chudák muž posléze zoufale prochází svůj (tedy teď už „náš“) byt a jen nevěřícně kroutí hlavou, co to tam má za šílenosti. Pojďme se spolu podívat na deset z nich.

1. Krém proti celulitidě

Těch různých krémů, bez kterých by se žena zřejmě rozpadla, je samozřejmě plná koupelna, takže jsme vybrali ten nejzásadnější. Celulitida není nic hezkého, a třebaže proti ní žádný krém nepomáhá, zase se vám třeba poštěstí zaměnit krém proti celulitidě za šampon a s chutí si jím umýt vlasy. Ono je třeba si celkově v koupelně dávat pozor, protože bůhví, co v těch lahvičkách vůbec je. Mužům proto doporučujeme brát si vždy s sebou do koupelny v malých pytlíčcích šampon a sprchový gel a posléze je zase po použití odnést.

2. Žehlička na vlasy

Velmi prapodivný (pří)stroj, který se válí v koupelně mezi krémy a tak trochu vypadá jako vibrátor pro pokročilé, slouží ve skutečnosti k žehlení vlasů. Vlasy se totiž očividně musí žehlit, jinak by bylo zle.

3. Tampony

Ty nejsou zase tak prapodivné a mnozí muži o nich mají jisté povědomí. Jejich přítomnost v bytě však dává tušit, že kdykoliv může nastat týden bez sexu, což muže stresuje a následkem toho bývají často neteční.

4. Bišonek

Muž si v poklidu vykračuje po bytě poté, co si zrovna domyl vlasy krémem proti celulitidě, a se zájmem si prohlíží žehličku na vlasy, když tu před ním proběhne bílá přerostlá krysa. Už už ji hodlá zašlápnout, když tu přiběhne žena s tím, že to je její pejsek, miláček a ťutínek – bišonek Péťa.

5. Lapač snů

Ženy mají mnohem blíže k ezoterice a tak nějak celkově k čarodějnictví, takže se mužům nezřídkakdy stane, že si domů nakvartýrují pomatenou čarodějnici, která frčí v čakrách a horoskopech. Na druhou stranu – takový správně vyrobený lapač snů vyrobený z indiánských vlasů a kostí zvířat, který se vám houpe nad postelí, zaručí velmi klidný a spokojený spánek.

6. Vonné svíčky

Je libo provonět byt vůní heřmánku, pomeranče nebo pučícího jara? Vonné svíčky jsou všude – a jednoho krásného dne způsobí požár. Do té doby se může muž nechat unášet vůněmi všeho druhu.

7. Vázy

V bytě se nově nachází několik váz. Vázy jsou prázdné. Ženy je využívají jako ‚nenápadný‘ podnět k tomu, aby jim muži koupili nějakou tu hezkou kytku – což muži neudělají. Muž, který je konstantně přiotráven z výparů z vonných svíček a je nevyspalý, protože kvůli lapači snů se v noci dvacetkrát budí hrůzou, má totiž úplně jiné starosti, než kupovat nějaké hezké kytky.

8. Rámečky se společnými fotografiemi

Ženy si zřejmě zabírají teritorium tak, že po bytě rozmisťují fotografie se svým mužem. Dávají tak jasný signál, že tady je to jejich. Pokud by náhodou do bytu zavítala jiná žena, fotografií se zalekne a prchne. I samotný muž, který jde v pět hodin ráno venčit tu krysu bišonka Péťu, musí mít před sebou neustále na zřeteli jasný důkaz, že byl obsazen.

9. Škrabka na paty

Zde si muž uvědomí, že ženy jsou vlastně podvod. Sice si domů nakvartýroval solidní roštěnku, ale ta si očividně každý večer musí seškrabat zkrabatělou kůži, aby vypadala zase dobře a hebce. Bez těch všech zkrášlujících věcí by si muž nastěhoval domů dalšího muže.

10. Těhotenský test

Tady končí veškerá legrace. Poté, co se žena škrabkou vyškrábala do krásy, proběhl vášnivý koitus pod lapačem snů za hysterického štěkotu bišonka Péti, no a pak to takhle dopadlo.

A TADY se podívejte na 10 zákeřných lží, kterými filmy kazí vztahy mezi muži a ženami.

Podobné články

Doporučujeme

Další články