10 pádných argumentů, proč být smutný – G.cz
Vyhledávání

10 pádných argumentů, proč být smutný

smutný člověk Děsně moc smutná ženská smutný chlap smutný chlap na pláži + DALŠÍ 1 FOTKA

Dnešní svět se zaměřuje na pozitivní myšlení. Jsou tu tisíce lajf koučů, kteří vás naučí mít se rádi takoví, jací jste, a snaží se vás nasměrovat ke štěstí. Ono ostatně to štěstí je základním stavebním kamenem a hnacím motorem života jako takového.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 21.2.2018, 07:00

Jako by byl smutek prašivý. My jsme toho názoru, že i smutek má právo na život. Hezky se sám sebe politovat, to je přeci báječné, ne?

Pokud máte problém s tím být smutní, máme pro vás několik tipů, jak odstartovat přívaly deprese a sebelítosti.

1. Vždycky se najde někdo, kdo je na tom lépe než vy. Ostatně je docela pravděpodobné, že hodně lidí se má lépe než vy. Vy se máte špatně. Čím jste si to zasloužili, že se máte hůř než jiní?

2. Pondělí je ideálním kandidátem ke smutku. Víkend je v hajzlu a vám začíná pět dnů hákování. To je smutné. Pokud máte pocit, že jste na to vyzráli a nemáte zaměstnání, tak to je ovšem ještě větší důvod k tomu být v depresi.

3. Imigranti. Ano, ti imigranti. Už se blíží. Mají cihly a cement. Budou stavět mešity a zničí naši kulturu. To je hodně smutné.

4. Na Facebooku máte méně než sto přátel. To je opravdu nemilé. To znamená, že jste nula, kterou nemá nikdo rád. Jak nemáte na Facebooku alespoň tři sta přátel, přičemž na živo jste viděli jenom dvacet z nich, plačte a buďte smutní.

5. Je vám přes třicet. To stačí ke smutku. Podle odborníků po třicítce přestává život a začíná dožívání. Teď už jenom čekáte na smrt a to je opravdu smutné.

6. V tom hracím automatu v nonstopáči, kam jste hodili padesát korun jen tak pro zajímavost, jste utopili celou výplatu a ani nevíte jak. To důvod ke smutku. Ne, že jste gambler, ale to, že nemáte peníze na další otočky.

7. Zákaz kouření v hospodě. To je asi to nejsmutnější, co se mohlo stát. Teď je to pivo bez cigarety takové bez chuti. A chodit co pět minut před hospodu na cigáro, to se jednomu omrzí.

8. Když se díváte na počítači na porno, zrovna se blížíte k vrcholu, ale ten debilní Windows najednou pustí aktualizaci, která trvá nekonečně dlouho. Celá atmosféra, kterou jste pečlivě několik minut budovali, je v prdeli.

9. Když si před spaním dáte na chvíli polštář do mikrovlnky, ke kterému se potom v posteli přitulíte, abyste simulovali lidské teplo a něco jako obětí. Jste nýmandi, které nemá nikdo rád, a proto se v noci musíte tulit k nahřátému polštářku.

10. Pokud máte imaginárního přítele, ale vaši známí ho mají raději než vás.

A tady máte 14 lidí, kteří do vašeho života vnášejí smutek a zmar.

Podobné články

Doporučujeme

Další články