10 nevyvratitelných důvodů, proč nechodit se studentkou genderových studií – G.cz
Vyhledávání

10 nevyvratitelných důvodů, proč nechodit se studentkou genderových studií

Po světě pobíhá spousta mladých a přitažlivých studentek lačnících ne-li přímo po vztahu, tak alespoň po nějakém povyražení. Jsou mladé, perspektivní, mají genitálie a touží po lidském teple. V hájemství dívek vysokou školou ‚povinných‘ má člověk pestrou škálu výběru – od budoucích právniček přes medičky až po ekonomky. V tomto poměrně rozsáhlém rybníku však ‚plave‘ jeden druh studentek, který se nevyplatí lovit vůbec, a to rovnou z deseti důvodů. Jsou to studentky genderových studií.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 26.7.2018, 11:00

1. Neholí se

A to nejen v podpaží, na nohou nebo v klíně. Ony se neholí ani v obličeji, na břiše, ba ani na zádech. Ve snaze smazat rozdíly mezi muži a ženami odložily holící strojky a spokojí se pouze s občasným zastřihnutím knírku.

Možná si řeknete, že to je nesmysl. Že přeci ženám chlupy na zádech ani na břiše nerostou. Studentkám genderových studií však ano. Tento obor přitahuje převážně podobné typy abnormálních žen.

2. Pravděpodobně vás budou bít

Domácí násilí není dnes už doménou výhradně mužů. I maskulinní ženy s hormonálními poruchami, feministky a potažmo studentky genderových studií (v rámci své výuky) s chutí svého partnera seřežou hlava nehlava.

3. Žádné hezké prádelko

Pokud budete chodit se studentkou genderových studií, zapomeňte na to, že vás bude svádět před spaním v krajkovém prádelku s podvazky. Jakmile bude čas jít do postele, a tedy čas na nějaký ten koitus, studentka si obleče boxerky nebo maximálně nějaké vytahané kalhotky, s gustem si odříhne, povalí vás na postel a znásilní. Samozřejmě, že jakmile dosáhne orgasmu, převalí se a usne – nehledě na to, zda jste orgasmu dosáhli vy.

4. Obrácené role v sexu

Je poměrně pravděpodobné, že studentka genderových studií bude v posteli penetrovat vás, a to díky různým přidělávacím pomůckám. Tady asi bude záležet na vkusu každého muže. Někomu se tento styl styku nelíbí, někdo je naopak Němec.

5. Doma budete žehlit

Jestliže vám hrábne a se studentkou genderových studií se rozhodnete bydlet, čeká vás žehlení, praní, vaření, uklízení a s partnerkou si rozdělíte i menstruaci. Vy budete menstruovat každý lichý měsíc a ona každý sudý. Tak je to totiž fér a správně genderově vyvážené.

6. Shlukují se do stád

Studentky genderových studií vytvářejí skupinky, v jejichž rámci diskutují na téma pohlavní rovnoprávnost, splétají si copánky na bradkách a navzájem si chválí srostlá obočí. Pokud vás vaše přítelkyně – studentka genderových studií – zavede mezi své kamarádky, bude vám vyčítáno, že jste muž, a budete ponižováni a popliváni.

7. Krize vlastní identity

Po nějaké době, kdy vám vaše přítelkyně bude neustále vyčítat, že jste muž a bude vás zásobovat argumenty, proč si mají být muži a ženy rovny a proč tomu tak není, začnete sami o sobě pochybovat. Je správné, že jste muž? Zasloužíte si to privilegium? Neměly by naopak světu vládnout ženy?

No a ani se nenadějete a začnete si lakovat nehty, necháte si narůst dlouhé vlasy, začnete brát ženské hormony a změníte si jméno na Filoména.

8. Budete si připadat zbyteční

Studentka genderových studií nebude potřebovat, abyste za ní zaplatili v restauraci, abyste jí opravili auto, abyste jí otevřeli víčko od lahve, abyste jí ochránili před lupičem nebo abyste jí drželi vlasy, když zvrací. Studentka genderových studií vás totiž vůbec nepotřebuje. Má vás jenom na sex, protože její kamarádky (jiné studentky genderových studií) nemají penis. Zatím.

9. Zapomeňte na květiny

Klasická vztahová berlička, kdy muž něco podělá a spraví to květinou, nebude fungovat. Pokud studentce genderových studií přinesete květinu, vůbec toto gesto neocení a udělá z ní maximálně salát k večeři. Respektive vy z ní uděláte salát k večeři.

10. Vaše dítě odnosíte a porodíte

Jestliže i přes zmíněných devět bodů setrváte s dotyčnou v dlouhodobém vztahu, který vyústí v to, že budete mít dítě, připravte se, že tohle svoje dítě budete pod srdcem nosit vy a nakonec ho i porodíte. O tom se totiž na genderových studií učí. Jak udělat, aby dítě odrodil muž. Mají to v učebním plánu. Vážně!

A zde se dozvíte, proč jsou muži mnohem lepší než ženy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články