fb pixel 10 naprosto pochopitelných důvodů, proč vás nechal – G.cz
Vyhledávání

10 naprosto pochopitelných důvodů, proč vás nechal

Dominik Landsman
Dominik Landsman 13.5.2018, 09:00

Už zase sedíte doma na gauči, cpete se zmrzlinou a v slzách sledujete deníček Bridget Jonesové. Zase se to stalo. Zase vás opustil. Za poslední tři roky byl již čtvrtý, který vás nechal. Jak je to možné? Vždyť jste přeci terno. To nebude ve vás. To bude v nich. Oni si šlapou po štěstí. Vy jste udělala všechno dobře. Anebo ne?

1. Nezavřela jste hubu

Když přišel utahaný z práce, hned jste na něho spustila salvu. Vyprávěla jste mu, jak jste se měla, co jste jedla, koho jste potkala a zahltila ho nudnýma historkama z práce. Místo večeře jste ho donutila mluvit o jeho pocitech a v noci jste trvala na tom, že si budete povídat až do rána, jako tomu bylo tehdá, když jste spolu strávili první noc.

2. Organizovala jste mu volnočasové aktivity

O víkendu chtěl zajet na ryby, ale vy jste mu oznámila, že pojedete na prohlídku zámku, protože jít se podívat na starý zámek a celý den poslouchat afektovaného průvodce, který básní o bájném Zikmundovi z Uhřetic, jehož život byl fascinující, ale zbytečný, je přesně to, co si muž přeje ve svém volném čase dělat. Když do Čech dorazili Red Hot Chilli Peppers, tak jste ho překvapila a koupila na ten den dva lístky na balet.

3. Pořád jste ho tahala po nákupech

Myslela jste to dobře. Chtěla jste, aby proniknul do vašeho světa. Váš svět ale znamená bezcílně několik hodin procházet obchodní centrum, vyzkoušet si tisíce kusů oblečení a nic nekoupit. To by umořilo i vola. Jako třešničku na dortu jste ho donutila koupit si (po dvou hodinách obcházení obchodů) o tři čísla menší rifle, aby v nich měl hezký zadek. Co na to, že si v nich nemohl sednout a zmodrala mu varlata.

4. Nutila jste ho sklápět záchodové prkénko

Několikrát denně jste na něho vyjela, že zase nesklopil to stupidní záchodové prkénko. Když jste šla na záchod, musela jste potom v potu ve tváři s maximálním úsilí toto prkénko sklápět sama, protože to je děsná dřina.

5. Vyměnila jste mu kartáček

A protože, byť nemáte v této oblasti žádné relevantní znalosti, víte nejlépe, jak pečovat o jeho chrup, koupila jste mu nový kartáček na zuby. Po vyčištění zubů půl hodinu krvácel z dásní, ale vy jste mu namlouvala, že to krvácet má a co krvácí, to se nezkazí. Vyjma kartáčku jste mu vyměnila následující předměty: deodorant, vodu po holení (Pitralon vám nevoněl), sprchový gel, trenýrky na doma a kamarády.

6. Nutila jste ho jíst zdravě

Normální chlap si dá ke snídani slaninu, k obědu flák masa a k večeři flák masa se slaninou. Na tu vaší pohanku, tofu a salát z řepy a libečku fakt nebyl vůbec zvědavý.

7. Přibrala jste dvacet kilo

Možná jste si myslela, že je s vámi proto, že jste báječná osoba, jste inteligentní, cílevědomá a máte ráda zvířátka. Tak to úplně nefunguje. Muži jsou v první řadě velmi povrchní, a jakmile ztratíte svůj původní design, poohlédnou se někde jinde.

8. Zničila jste mu auto

Vyjížděla jste pomalu a opatrně z garáže a nějak jste dokázala převrátit auto na střechu. Už zase. Tady není co řešit. To je konec.

9. Zakazovala jste mu jíst v posteli

V posteli se nejí. Postel je od toho, aby se v ní hovořilo až do rána o pocitech a možná ještě na spaní. Jí se v kuchyni u stolu!!!

10. Našel si jinou

Prostě a jednoduše si našel jinou. Neříkáme, že lepší. Prostě jinou. Už jste se mu okoukala. Přestaňte řešit důvody, v čem jste udělala chybu, přestaňte se ládovat tou zmrzlinou, slezte z gauče a už se vzpamatujte.

A TADY máte 13 nevinných lží vašich rodičů, které budete používat i vy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články