10 důvodů, proč si koupit knížku Továrna na debilno

Obrázek uživatele Dominik Landsman
10.10.2017, 13:10

Mno, tedy spíše si ji předplatit TADY na Hit Hitu.

Už se vám stalo, že když jste si někdy četli komentáře pod články, kde se objevily dost tristní názory lidí, které byly jako z jiného světa (zmínky o podplacených médiích, štvavých kampaní, nájezdech slimáků, spiknutí USA, okořeněné pokaždé dovětkem „Já volím SPD“), že jste si řekli: „Ty vole, kde se tyhle lidi berou?“

Tak přátelé, tito lidé se vyrábějí v továrně na debilno. Více o tomto procesu se dozvíte v samotné knížce. Nyní si řekneme několik důvodů, proč se vyplatí si knížku Továrna na debilno zakoupit (předplatit).

1. Najdete v ní spoustu satirických koláží od TMBK. Pokud jste někdy na sociální síti narazili na politickou satirickou koláž, na 90 procent byla právě z dílny tohoto mladého umělce s debilním pseudonymem TMBK.

2. Jak už bylo řečeno, zjistíte, jak vznikají lidé, kteří věří všemu, co se píše na internetu. Především v „alternativních“ médiích.

3. Dozvíte se, jaké nejdůležitější věci se udály od ledna do září v roce 2017. Popisované události nejsou sice tak úplně pravda, ale mohla by být a to je nejdůležitější.

4. Za každou prodanou knihu pošle redakce G.cz jedno plastové víčko na nemocné děti.

5. V knížce se můžete setkat se svými oblíbenými literárními hrdiny, jako je Jirka Ovčáček, Miloš Zeman, Andrej Babiš nebo Tomio Okamura.

6. V knížce najdete nejen samotný příběh, který má hloubku a snaží se být vtipný, ale rovněž úryvky ve formě článků z alternativních plátků, jako jsou Vládní listy nebo oblíbený Nic než pravda.

7. Je to první kniha na světě, ve které je hlavní hrdina nucen sledovat TV Šlágr a nekonečnou smyčku seriálu Doktor z hor. Pokud si knížku pořídíte, získáte tak autentický popis všech lidských emocí, kterými je člověk cloumán, pokud sleduje TV Šlágr a není mu přes sto let, potažmo seriál Doktor z hor.

8. V nabídce na Hit Hitu máte v nabídce spoustu odměn. Pokud přispějete, získáte nejen knížky, ale můžete se sami stát hlavní postavou v knížce (TMBK vloží váš obličej místo obličeje hlavní postavy), můžete i zakalit s autory a hlavně, pokud se děsně moc prásknete přes kapsu, můžete s jedním z autorů strávit romantickou noc v hotelu. Už jsme toto řešili s naším právním oddělením a není to prostituce, protože nenabízíme sex. No a co je lepšího než romantická noc v hotelu s cizím člověkem bez sexu? Snad jenom máslo za dvacku anebo volit SPD.

9. Knížka vás rozhodně pobaví. Tedy pokud máte rádi takovou tu zemitou humpoláckou satiru a nekorektní humor.

Jestliže máte rádi spíše erotické romány, nebo knížky o druhé světové válce, kupte si něco jiného.

10. Pamatujte, že TMBK bydlí v jednom domě se svou tchyní Halinou Pawlowskou. Nemá totiž peníze na vlastní byt. Ukažte svou lidskost, kupte si knížku a pomozte nebohému muži postavit se na vlastní nohy. Pomozte mu, než bude pozdě.

A TADY raději ještě jednou přidáváme odkaz, kde si můžete kníhu předobjednat.


Komentáře