10 důvodů, proč číšníci nenávidí své hosty a naopak – G.cz
Vyhledávání

10 důvodů, proč číšníci nenávidí své hosty a naopak

Udělali jsme si malý průzkum oboustranné nasranosti.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 2.11.2015, 08:56

1.

Číšník: "Vejde dovnitř a ignoruje slušný pozdrav. Tak si ho také nebudu všímat, když se neumí chovat!" Host: "První, co vidím, když vejdu dovnitř, je jeho nafučený ksicht."

bbt scenesisters blogspot com scenesisters.blogspot.com

2.

Číšník: "Ptají se, jestli si mohou dát něco jiného, co není z jídeláku. Kde na tohle přišli?!" Host: "Jak mu může trvat více jak dvacet minut mi přinést jídelní lístek? Sakra, vždyť mě přeci vidí!"

3.

Číšník: "Proč si sedaj k očividně rezervovaným stolům?!" Host: "Je snad blbej, že mi ani nepřinese pití, které jsem si u něj objednal?!"

4.

Číšník: "Spropitný zarovnávají na celý, i když mi na účet přes několik stovek dají jen pět korun..." Host: "Že z normálního platu nedokáže zaplatit účty, mi je fakt jedno. Mohl pracovat kdekoliv jinde a já si rozhodnu, kolik mu dám na spropitném."

5.

Číšník: "Dva si v pohodě sedaj ke stolu pro osm lidí. Kam mám usadit velkou skupinu, která přijde hned po nich?! Děkuju!" Host: "Když mi přinesou objednané jídlo skoro studené, hodil bych jim ho nejraději na hlavu!"

2 broke processedmedia wordpress com processedmedia.wordpress.com

6.

Číšník: "V místnosti plný popelníků se ptaj, jestli je tu nekuřácký prostor..." Host: "Když jim sdělím, že chci platit, neznamená to, že to myslím vážně až po druhém, třetím upozornění."

7.

Číšník: "Přijdou s kočárem a dětmi, kočár postaví do místa, kudy musím procházet a děcka klidně nechaj lítat po restauraci. Co kdybych omylem zlil horkou polívkou nějakýho malýho bastarda, který do mě střelí?! Mají si je uklidnit a hlídat!" Host: "Ještě dojídám a sebere mi zpod rukou talíř? Proč?!"

8.

Číšník: "Zbytečně jim držím stůl - mají rezervaci na šestou, ale přijdou až na sedmou, jakoby nic." Host: "Kamkoliv se podívám, každý volný stůl je zaprasený a neuklizený. Skvělý!"

9.

Číšník: "Odejdou a stůl je po nich jako po prasatech. Do sklenic rvou použitý ubrousky, kosti, roztrhaj podtácky a párátka, nechaj to jen tak válet po stole. A když do popelníku plnýho vajglů hoděj něco mokrýho, už bych blil." Host: "Proč mi nosí další pivo, když jsem si ho ani neobjednal?!"

10.

Číšník: "Pozdraví mě česky, přinesu jim český jídelní lístek a ptám se, co si dají k pití a najednou to mluví anglicky, ne-li německy nebo italsky. Když se to takhle stane vícekrát, už bych vraždil." Host: "Jednou nás obslouží a pak zdárně ignoruje další hodinu, i když si chceme objednat něco k jídlu. Nesnáším!"

A TADY máte 12 důkazů, že mnozí vegetariáni jsou nechutní pokrytci.

Podobné články

Doporučujeme

Další články