10 drobností, které vám zkazí celý den

Obrázek uživatele Dominik Landsman
17.7.2017, 06:07

Určitě to znáte. Ráno vstanete, jste v dobrém rozmaru a tušíte, že dnešní den se vyvede. S úsměvem ve tváři a písní na rtech začnete den, který bude bezesporu báječný...

Jenomže stačí úplná maličkost, a původní báječný den se změní v klasický den debil (den debil je ještě horší než den blbec).

1. Na záchodě zjistíte, že už není toaleťák

To ten báječný den rychle skončil. Ještě jste se ani pořádně nerozkoukali, a už se sháníte po bytě s kalhotama u kolen po novinách.

2. Při zavazování bot si přetrhnete tkaničku

Máte dobrý čas. Nemusíte nikam spěchat. V klidu se nasnídáte, oblíknete a jdete se obout. Při zavazování bot si utrhnete tkaničku tak debilně, že nejde ani jedna část použít, abyste to jakž takž zavázali. U ostatních bot máte tkaničky v jiné barvě, takže byste vypadali jako idioti. Co teď? Náhradní tkaničky nejsou. Chvilku dumáte, co si počít, proklínáte svůj zpackaný život, načež si přelepíte botu izolepou a spěcháte do práce. Beztak přijdete pozdě.

3. Slon vám zasedl auto

Určitě to znáte. Jdete do práce, vyjdete z domu, máte dobrou náladu. Míříte k parkovišti a tam s hrůzou zjistíte, že na vašem autě sedí slon. Máte hned zkažený den.

4. Cestou do práce šlápnete do hovna

Jelikož vám na vašem autě sedí slon nebo žádné auto vlastně ani nemáte, jdete do práce pěšky. No a samozřejmě že šlápnete do hovna a zrovna tou botou, která není oblepená izolepou.

5. Do práce přijel na inspekci generální ředitel

A to zrovna v den, kdy jdete pozdě, máte jednu botu od hovna, druhou oblepenou izolepou a z kalhot vám kouká kus novin. Vaší omluvu, že za svůj pozdní příchod nemůžete, jelikož vám zasedl slon auto, ředitel nepřijme a přeřadí vás do skladu. Pokud pracujete ve firmě, která sklad nemá, generální ředitel vás pověří vybudováním skladu.

6. Na obědě zjistíte, že neberou karty

Hezky jste se nadlábli, ale při placení vám číšník oznámí, že karty neberou. Hotovost nemáte a peníze z monopolů, které máte v kapse, zde taktéž neberou. Musíte dát do zástavy hodinky a jít si vybrat peníze do bankomatu.

7. V práci vám do počítače nainstalovali nové Windows

Zatímco jste byli mimo kancelář, snaživí IT pracovníci nainstaloval do vašeho počítače nové Windows. I když si řeknete, že to jsou prostě Windows, vůbec s tím neumíte pracovat, všechno je jinak a neustále chodíte do IT oddělení ptát se, jak se co dělá. Za celý den neuděláte žádnou pořádnou práci.

8. Vaše želvička zaplísní

Staráte se o ni jako o vlastní. Měníte jí vodu, dáváte červy, mazlíte se s ní, pouštíte ji na DVD Želvy ninja, no a jednoho dne kouknete do akvárka - a ona je plesnivá. Se slzou v oku jí spláchnete do záchoda a jdete si koupit křečka.

9. Ve vašem párku v rohlíku není párek

Z práce spěcháte domů. Není čas na nákup, jelikož máte předtuchu, že vaše želvička během té doby, co jste byli v práci, zaplísnila. V rychlosti si koupíte u stánku párek v rohlíku a v poloběhu zakusujete. Když jste v půlce, zjistíte, že rohlík je naplněný pouze kečupem. Párek v něm žádný není.

10. Cestou z práce vás zastřelí odstřelovač

Nic nezkazí den tak, jako když vás cestou z práce sejme ze střechy odstřelovač.

A TADY se můžete mrknout, že i roztomilá šťěňátka mohou mít špatný start dne.


Komentáře