10 dobrých důvodů, proč mít o deset a více let mladší ženu – G.cz
Vyhledávání

10 dobrých důvodů, proč mít o deset a více let mladší ženu

Na větší věkový rozdíl mezi partnery spousta lidí pořád kouká skrz prsty. Ale mít mladší ženskou má něco do sebe...

1. Je aktivnější než vy

unnamed task.fm S každým rokem je člověk lenivější a lenivější. Mladší partnerka vás bude umět pořádně prohnat a vy se samozřejmě budete moci přetrhnout, abyste dokázali, že jste chlap. A rádi.  

2. Vydrží vám déle hezká

Ok, trochu sobecký důvod, ale naprosto legitimní. Věk je nezastavitelný a mladší žena začne stárnout o... deset let později?  

3. Omládnete vedle ní

Love_Actually_11711_Medium www.thefancarpet.com Vzpomenete si na věci, které jste dělali v době, kdy jste byli o něco mladší. Vyrazíte na koncert, zajímavou výstavu, pod stan - zatímco vaši známí už dávno rezignovali a válí se u televize, vy budete se  svou družkou pořád mít co dělat.  

4. Váží si vašich zkušeností

Přeci jen jste se dostali do více situací, zažili spoustu životních problémů navíc. Vaší mladší partnerce můžete vždy dobře poradit.  

5. Můžete odložit děti

tt7 http://fanmovie.cz Odložit ne k popelnicím nebo k babičce, počkat můžete s jejich samotnou výrobou. Mladá žena nepotřebuje tolik spěchat, jako vaše vrstevnice, které už začaly tikat biologické hodiny a která tiše závidí kamarádkám, které se už pitvoří do kočárků.  

6. Kamarádi vám ji závidí

Velmi důležitá věc. Žena je pro muže stejným odrazem jeho prestiže jako třeba auťák. Kámoši už mají doma kombíky s pořádným nájezdem na tachometru, vy si pořád užíváte sporťák.  

7. Má k vám úctu

Zdá se to nedůležité, ale je to jeden z podstatných momentů lidského soužití - úcta. S dívkou stejně starou jako vy brzy dojdete do stavu, kdy se k sobě chováte jako bratr se sestrou. Sourozenecký vztah je spíše o legraci, ne o vážnosti. Takový vztah ničí partnerský sex (chcete spát se sestrou?), znemožňuje mnohá rozhodnutí (protože ani jeden z vás neuhne) a neumožňuje dělbu času (máte totiž podobné zájmy v podobný čas, ale někdo se přece musí postarat o dítě), tedy se stále hádáte. Mladší žena nikdy v současnou chvíli nedojde do stejné úrovně poznání jako její starší partner, vždy se tedy bude od něho učit a z toho plyne úcta.  

8. Tolik se nehádáte

profimedia-0175379327 Profimedia.cz Protože je mladší, vaše potřeby sice chápe, ale moc je časově nesdílí, stejně jako vy ty její. Výsledkem je, že si vzájemně tolerujete. Ve volném čase nejste pořád spolu. Tím se snižuje riziko ponorkové nemoci a tedy i riziko hádek a rozchodu. Být stále vedle sebe je záhuba.  

9. Postará se o vás ve stáří

Ano, zní to sobecky, ale tak to je. Až budete starý a nemocný, je tu větší šance, že ona bude mít ještě dost sil a nepošle vás umřít do eldéenky.  

10. Nežárlí

Nežárlí, protože vy nesmíte žárlit, protože víte, že kdybyste žárlil, přijdete o ni. Zároveň víte, že už nejste tak výkonný jako kdysi, ale ona je stále mladá a má své potřeby. Neukojená žena je atomová bomba, rozumově víte, že možná někoho má, ale neřešíte to a ona vám oplácí stejně.  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články