10 červených zón, kde má sex a zábava zelenou – G.cz
Vyhledávání

10 červených zón, kde má sex a zábava zelenou

Proč jsou prospěšné části města, kde ženy prodávají tělo za peníze, a kde je najdete.

Petr Bílek
Petr Bílek 27.2.2016, 16:20

Aby zábava spojená s dotýkáním se i sledováním převážně ženských těl měla nějakou štábní kulturu, koncentruje se často v tzv. red-light čtvrtích. Poznáte je podle charakteristického červeného osvětlení, červených nápisů a neonových srdcí. Najdete v nich striptýzové bary, sexshopy, i pokojíky s výkonnými umělkyněmi. Ženy si k vám přisednou, předvedou vám nejrůznější show, ukážou vám své tělo z různých úhlů, a některé si na sebe nechají přinejmenším i sáhnou. Za peníze. Narozdíl od mínění moralistů to nejsou žádné nežádoucí čtvrti hanby. Erotika i její obchodní podoba ke kultuře neoddělitelně patří, ať si to přiznáme, nebo ne.

Soustředění do těchto red-light čtvrtí je výhodné pro všechny. Pro ty, kdo služby nabízejí, protože se tam koncentrují zákazníci. Pro zákazníky, protože vědí, kam za splněním svých přání jít. Pro lidi, kteří tento druh zábavy nemají rádi, protože vědí, kam přesně nechodit. Pro stát, protože má podobné aktivity pod kontrolou na vymezeném místě. Navíc může příslušné město červeně zářící čtvrti umístit tam, kam potřebuje.

A ještě jedna důležitá poznámka: v civilizovaných zemích provozovatelé podniků v červeně označených čtvrtích běžně platí daně. Výkonné umělkyně, které tam pracují, nejsou dnes žádné vykořisťované sexuální otrokyně. Jsou to ženy, které se pro tento způsob vydělávání peněz dobrovolně rozhodly. Jsou to zkrátka OSVČ, které si pronajímají příslušný bytový či nebytový prostor. A pozor! Ze svého výdělku velmi často také platí daně a zdravotní a sociální pojištění! Spočítaly si zkrátka, že se to vyplatí a že je výhodnější mít odvody státu v pořádku.

A nyní již přehled nejznámějších čtvrtí, kde se za peníze můžete obohatit příjemnými zážitky a pokochat se krásou lidských těl a kde váš rozkrok pookřeje blahem:

1. Frauentormauer

Norimberk, Německo

Žádné odsouvání zábavy pro dospělé někam za město! Čtvrť červeně rozsvícených oken se v Norimberku nachází přímo v městských hradbách historického centra. Středověk byl také barvitý, tak proč ne? Ideální zastávka, až pojede příště do Norimberka na vyhlášené vánoční trhy.

2. Showpark

Praha, Česká republika

Dva podniky, ve kterých je mužům příjemně, neboť zde mohou příjemně posedět a dívat se na krásné ženy, které vám předvedou velmi utěšenou show. Který si vybrat? ShowPark DaVinci (Na Bojišti 28, Praha 1, u metra I. P. Pavlova) nabízí pohodovou, klidnější klubovou náladu s atmosférou 30. a 40. let v New Yorku, Showpark Market (Holešovická tržnice – hala 18, Bubenské nábřeží 306/13) je rušnější (už i tím, že žen tu spatříte opravdu haldy). Více info o této atrakci najdete zde.

3. Reeperbahn

Hamburg, Německo

Rozsáhlá čtvrť zasvěcená nočnímu životu, plná barů, restaurací, striptýzových klubů, erotických divadel či muzeí sexu. Samotný kontaktní sex se omezuje na jedinou ulici, a to Herbertstrasse, kde dnes působí necelých 400 výkonných umělkyň.

4. De Wallen

Amsterdam, Nizozemsko

Zlatý standard red-light čtvrtí… a to díky státní regulaci! Je tu bezpečno, čisto a pohoda. Objekt touhy vybíráte ve výloze, cenu si dohodnete u dveří. Pozor! Zaplacený čas se počítá od okamžiku vstupu, takže ideální je chodit v rovnou v županu a pantoflích. Ale bacha! Sjednejte si předem i přesně to, co se bude dít. Jinak se můžete dočkat nepříjemného překvapení v podobě příplatku za nadstandard, například změnu polohy.

5. Villa Tinto

Antverpy, Belgie

Tři domovní bloky, které v roce jako místo pro sexuální služby zřídilo samo město! (Není to snad výtečná inspirace pro Krnáčovou?) Villa Tinto je opravdu hi-tech: nachází se tu 51 pokojů, schránky pro uložení cenností, biometrický scanner pro kontrolu pracovnic, policejní stanice přímo na místě, pod postelí nouzové tlačítko pro ženy, pokud by se ocitli v ohrožení. A celé to má i řídící velín! Sedmdesát procent výkonných umělkyň v celé Belgii jsou Bulharky a tento poměr platí zhruba i ve Ville Tinto.

6. Kabukičo

Tokio, Japonsko

Místo určené hlavně pro místní a jejich bizarní japonské libůstky. Turisté tu moc oblíbení nejsou. Jednotlivé kluby jsou často pojaty tematicky a jsou plné sekretářek, sestřiček, policistek, domin a dalších povolání. Můžete si tu nazí zazpívat karaoke či pronajmout si gumovou pannu.

7. Pigalle

Paříž, Francie

Epicentrum sex shopů, peep show, striptýzových klubů, živých sex show, kabaretů a dalších zábavních podniků směrem k Montmartru. Dávejte tu ale pozor, často se tu stává, že vás tu oberou o peníze, aniž víte jak. Na rozdíl od germánsky pořádných red-light čtvrtí se tu spíš projevuje románský bordel.

8. Pascha

Kolín nad Rýnem, Německo

První zóna a sexu a erotiky v Evropě, která sídlí v paneláku. Můžete tu chodit z patra do patra a z pokoje do pokoje, dokud nenajdete dívku vašeho srdce. Ženy si pokoje pronajímají a některé v nich dokonce i bydlí! Takto má vypadat „home office“. Muži starší 66 let mají služby během odpoledne zdarma. Prostě sociální stát se vším všudy.

9. Celé město

Budapešť, Maďarsko

Budapešť je jedna velká red-light čtvrť, která je však navenek z ulice neviditelná. Dění se odehrává po bytech, bez vývěsních štítů. Musíte se ptát nebo nejlépe hledat na internetu. Pak zavoláte a dozvíte se, kam máte zhruba přijít. Poblíž zavoláte znovu a řeknou vám přesnou adresu a jméno na zvonku. Ceny jsou ve srovnání se Západem lidové.

10. Bahnhofsviertel

Frankfurt, Německo

Největší německý konkurent hamburského Reeperbahnu: striptýzové kluby, sex shopy, bary se společnicemi a „Eros Centra“, kde se souloží.

A tady se podívejte, jak pražský Showpark dokazuje, že ženy jsou lákavější než dinosauři, auta nebo skály.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu