fb pixel Zvedli byste Thorovo kladivo? Jen jeden toho může být hoden! – G.cz
Vyhledávání

Zvedli byste Thorovo kladivo? Jen jeden toho může být hoden!

Co myslíte, byli byste hodni mocného Thorova kladiva? Bohužel vás musíme zklamat, protože jediný, kdo ho dokáže zvednout, je tenhle geniální kluk.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 15.10.2015, 13:50

Kalifornský elektroinženýr Allen Pan zveřejnil tuhle neděli na svém Youtube kanálu vynikající prank s Thorovým kladivem, které si sám ‚podomácku‘ upravil. Na ulici vyzýval zvědavce a odvážné, aby se pokusili mocnou Thorovu zbraň zvednout ze země – a protože se už všichni můžeme díky marvelovským filmům pokládat za znalce severské mytologie, dobře víme, že jen tak někdo si s Thorovým kladivem poradit nedokáže.

V tomhle případě ale za to mohly silné elektromagnety, které Allen umístil přímo do ‚srdce‘ do kladiva. Pak už stačilo položit kladivo na něco kovového a všichni se mohli snažit ze všech sil – nepohnuli s ním ani o chlup.

Jenomže jak se povedlo zvednout kladivo Allenovi? Protože magnety v kladivu nejsou jeho jedinou ‚vychytávkou‘. Na držadlo přidělal senzor, který rozpoznává otisky prstů – Allenovy otisky prstů. Takže jakmile se držadla dotkl, elektromagnety se vypnuly.

Ohromně vykutálený vtípek, že? Mrkněte na video:

A pokud je Marvel vaše ‚srdeční skupina‘, tak TADY máte 7 důvodů, proč nikdy neuvidíme pořádný film s Avengers.

Podobné články

Doporučujeme

Další články