fb pixel Zlo jménem korporátní hymna: Bývalá SuperStar vytvořila pro firmu Foxconn hudební mordor – G.cz
Vyhledávání

Zlo jménem korporátní hymna: Bývalá SuperStar vytvořila pro firmu Foxconn hudební mordor

Zdroj: Youtube.com - reprofoto

Jak hluboko musí hudební interpret klesnout, aby nazpíval firemní hymnu pro korporát z Asie? Na to se musíte zeptat zapomenutého finalisty SuperStar Ivana Štroffka. Ten minulý týden představil oficiální song pro společnost Foxconn Czech Republic. Při poslechu písně a zkouknutí videoklipu máte chuť spáchat sebevraždu.

Martin Miko
Martin Miko 9.5.2022, 16:38

Když hudba fyzicky bolí

Kvůli Ivanovi Štroffkovi dokáže hudba fyzicky bolest. Mně osobně po poslechu jeho nejnovější písně začala téct krev z nosu a uší. Text navíc musel stvořit někdo po lobotomii, protože jinak to snad ani není možné. Foxconn je nadnárodní korporace s hlavním sídlem na Tchaj-wanu a na Wikipedii se chlubí tím, že je celosvětově největším výrobcem elektroniky a počítačových součástek, které vyrábí zejména pro jiné firmy. Tím chce Foxconn zřejmě naznačit, že vydělává spoustu peněz. Takže se ptáme, proč to není vidět a slyšet na nové hymně této korporace.

„Všichni znají firmu Foxconn, je to skvělý korporát. Najde tady uplatnění každý, kdo má kariéru rád. Jsme dobrý soused, na druhých nám záleží. Elektroniku vyrábíme a jsme v tom nejlepší,“ brouká si Štroffek a pak rozjede refrén. FOXCONN FAMILY, JSME PLNÍ SÍLY. DRŽÍME SPOLU VŽDY A V KAŽDÉ CHVÍLI. KRYJEME SI ZÁDA A U NÁS NAJDE KAŽDÝ ŠTĚSTÍ, KAMARÁDA... I Honza Nedvěd z Brontosaurů oproti Štroffkovi působí jako Mozart.

Písnička s klipem má sice necelou minutu a půl, jenže zkouknout ji zvládne celou jen málokdo. Korporátní hymny jsou ale zlo v každém podání, takže se Štroffek nemusí bát, že je v tom sám. Pojďme společně zavzpomínat na další pekla. Firmy většinou svoje hymny po krátké době stáhnou z internetu, protože se jedná často o čisté neštěstí na první i poslední poslech. Ale něco určitě najdeme.

Tohle je naštěstí bez klipu, ale zato s prezentací.

Zde je legendární hymna pro krytý bazén.

A tohle je alespoň vtipný.

Ve své době se na internetu objevilo firemních písní jako hub po dešti a Jarda Konáš z Hudebních masakrů o tom dokonce natočil jeden díl.

Podobné články

Doporučujeme

Další články