fb pixel P jako párno: Cukrář Viktor z AZ-kvízu válcuje svoje soupeře nejen humorem, ale i znalostmi – G.cz
Vyhledávání

P jako párno: Cukrář Viktor z AZ-kvízu válcuje svoje soupeře nejen humorem, ale i znalostmi

+ DALŠÍ 1 FOTKA

Pořad AZ-kvíz je takový kult, že o něm i česká kapela PSH složila píseň. Není se čemu divit, když se jedná o soutěž, kde s velkým štěstím vyděláte na cestu domů, v tom horším případě si domů odnesete encyklopedii psů. Toho si byl určitě vědom i náš nový nejoblíbenější soutěžící, kterým je cukrář Viktor z Plzně. Muž s mulletem na hlavě svými hláškami zbořil internet. No posuďte sami.

Martin Miko
Martin Miko 28.4.2022, 15:37

K jako ketamin

Vědomostní televizní soutěž AZ-kvíz patří mezi stálice naší veřejnoprávní televize už od roku 1997 a vzhledem k charakteristice pořadu a její délce vysílání jsme už několikrát byli svědky bizárů a pranků ze strany soutěžících. Namátkou si vzpomeňme na populárního cestovatele Ladislava Ziburu, který se v této soutěži jakožto první člověk v historii rozhodl obsadit všechny 3 protilehlé rohy pyramidy. Z hlavy si určitě dále vzpomenete na pěstební dělnici, dále na smolaře Petra, který získal nejnižší možnou výhru v bankomatu, nebo na naštvanou barmanku Petru.

Nicméně cukrář Viktor z Plzně nasadil jiný kalibr. Do AZ-kvízu to přijel vytrollit v plné palbě. S knírkem a mulletem na hlavě o sobě prohlašuje, že je cukrář, který ve Skotsku honil ptáky. Fanoušky si získal především svým sekáčovým outfitem a nezapomenutelnými hláškami. Přirovnání jako „P jako párno“, „D jako dluhy“ nebo „K jako ketamin“ ještě doposud nikdo v pořadu nepoužil. Viktor však pořadem nesměle dále prochází, a dokonce se objevil už ve třech dílech. Dokonce se dostal i k bankomatu, avšak výhra mu mohla sotva zaplatit cestu z Plzně. Podívejte se na jeho výstupy ve videích a posuďte sami.

Viktorovi se podařilo udělat v rámci AZ-kvízu větší rozruch než například speciálním dílům s českými celebritami, které se soutěže zúčastnily. AZ-kvíz se díky těmto trollům stane nesmrtelný, což dokazují i mnohá kultovní videa, jež mají na YouTube statisíce i miliony zkouknutí.

U jako už to bude? Tohle přece musí být nějaký vtípek od Kazmy, jinak si to nedokážeme vysvětlit. Viktor se navíc objevil hned ve třech nebo čtyřech dílech, což je o tři nebo čtyři díly víc, než bychom sami čekali.

Podobné články

Doporučujeme

Další články