fb pixel Zkoukli jsme za vás: V sitcomu Premiér si král televizního odpadu Jaromír Soukup vystačí sám. Dokonce i se sponzoringem – G.cz
Vyhledávání

Zkoukli jsme za vás: V sitcomu Premiér si král televizního odpadu Jaromír Soukup vystačí sám. Dokonce i se sponzoringem

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Ve středu večer představila TV Barrandov pilotní díl dlouho očekávaného sitcomu Premiér, ve kterém nejaktivnější český moderátor a sebemilovník Jaromír Soukup hraje předsedu vlády Pavla Diviše. Zkouknout celou epizodu na jeden zátah chce silný žaludek a nervy z oceli, obzvlášť, když si Soukup polovinu seriálu povídá sám se sebou. Naštěstí máte nás.

Martin Miko
Martin Miko 10.10.2019, 10:00

Soukup představil nový shitcom

Ačkoliv podle anotace nás měl nový sitcomový seriál Premiér zavést do prostředí vysoké politiky, kde se dozvíme, jak to všechno v zákulisí chodí, realita je jinde. Místo toho jsme v novém projektu TV Barrandov svědky samomluvy Jaromíra Soukupa, který sám sebe obsadil do role předsedy vlády a podle všech monologů se evidentně zároveň stal i režisérem, scenáristou a především hlavním sponzorem, což vyjde najevo na konci dílu. Nebudeme vás napínat. Sitcom podporuje autobazar Jaromíra Soukupa.

A co se v seriálu vlastně děje? V podstatě nic. Vesměs se jedná o monology Jaromíra Soukupa. A že jich je! Sám se sebou si povídá v podstatě v každé druhé scéně. Mnohdy máte pocit, že se jedná o jakousi předmluvu k amatérskému pornografickému snímku z konce 80. let, jenže podle všeho, takhle vypadá situační humor. Ono ale v seriálu k žádným situacím nedochází. Herec Soukup má bohužel stejnou dikci jako moderátor Soukup, takže máte pocit, že v podstatě hraje sám sebe. Navíc sám sebe v pozici ministerského předsedy, tedy jednoho z nejmocnějších mužů v zemi. Možná se jedná o jakýsi sen Jaromíra Soukupa stát se předsedou vlády a tímto seriálem jen zhmotňuje své představy o tom, jaké by to asi bylo.

Jaromír na to samozřejmě není sám. Ke svým službám má po ruce nemotornou tajemnici Marcelku Novákovou z Libně, kterou Soukup dokáže za každé situace poučit, jak se věci mají. Dokonce jí vysvětlí i situaci kolem kauzy H-System. Večer téhož dne pro změnu vysvětlí své bývalé milence situaci okolo legalizace marihuany. Jaromír Soukup je nezastavitelný mentor našeho národa, který i přes stupidní sitcom, který není vtipný, dokáže podprůměrného českého diváka zároveň pobavit, poučit, a dokonce mu i nabídnout něco ze svého autobazaru či e-shopu.

Za zmínku stojí i všudypřítomné mikrofony, které Soukupovi trčí z kalhot a košile. Vypadá to, že náklady na seriál Premiér se pohybovaly zhruba ve výši týdenního dýška průměrného zaměstnance McDonaldu. Každopádně se máme ještě na co těšit, protože tento pořad budou vysílat pětkrát týdně ve všedních dnech v hlavním vysílacím čase TV Barrandov.

A zde vás potěší komunistický poslanec Zdeněk Ondráček, který znárodňoval cizí myšlenky ve své disertační práci.

Další strana

Podobné články

Doporučujeme

Další články